Ćwierćfinałowy mecz Igi Świątek w US Open na żywo w Eurosporcie 1 i Playerze

Mecz o półfinał US Open Iga Świątek – Jessica Pegula rozpocznie się o 1:00 w nocy ze środy na czwartek. Transmisja w Eurosporcie 1 i Playerze. Każdy mecz turnieju na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

 

Iga Świątek pokonując Jule Niemeier, osiągnęła najlepszy wynik w historii występów w US Open. Polka w nocy ze środy na czwartek stanie przed szansą awansu do półfinału ostatniego turnieju Wielkiego Szlema w tym roku. Na drodze liderki rankingu WTA stanie reprezentantka gospodarzy Jessica Pegula. Ich spotkanie będzie pierwszym meczem sesji wieczornej na korcie im. Arthura Ashe’a i rozpocznie się o 1:00 w nocy ze środy na czwartek. Transmisję poprzedzi rozpoczynające się o 0:30 studio, w którym gośćmi Jakuba Ostrowskiego będą Dawid Celt i Piotr Sierzputowski. Mecz skomentuje duet Dawid Olejniczak i Lech Sidor.

US Open potrwa do 11 września. Każdy mecz turnieju dostępny jest na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet w cenie 15 zł za miesiąc obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *