Cyfrowy Polsat ma zgodę UOKiK na przejęcie Netii

Netia dołączy do największej polskiej prywatnej grupy medialno-telekomunikacyjnej. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę grupie Cyfrowy Polsat na przejęcie Netii. Obecnie CP oferuje m.in. telewizję, telefon i internet, a wkrótce także nowe produkty i atrakcyjne pakiety usług.
 

 
Wniosek Cyfrowego Polsatu o zgodę na przejęcie Netii wpłynął do UOKiK 21 grudnia 2017 r. Działalność firm pokrywa się m.in. w zakresie usług dostępu do płatnej telewizji, internetu mobilnego oraz telefonii komórkowej.
Netia, która ma choćby infrastrukturę światłowodową w największych polskich miastach, wpisuje się iw misję i cele grupy Cyfrowy Polsat. Grupa rozszerzała się w ostatnich latach o Telewizję Polsat, sieć Plus i serwis IPLA, dostarczając widzom i użytkownikom unikalną ofertę usług medialnych i telekomunikacyjnych.
Netia jest operatorem telekomunikacyjnych usług stacjonarnych; świadczy usługi telefonii przewodowej, dostępu do internetu oraz płatnej telewizji. Działa także jako wirtualny operator mobilny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *