Cyfrowy PolsatSieci kabloweWAŻNE

Cyfrowy Polsat ma zgodę UOKiK na przejęcie Netii

Netia dołączy do największej polskiej prywatnej grupy medialno-telekomunikacyjnej. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę grupie Cyfrowy Polsat na przejęcie Netii. Obecnie CP oferuje m.in. telewizję, telefon i internet, a wkrótce także nowe produkty i atrakcyjne pakiety usług.

 

 

 

Wniosek Cyfrowego Polsatu o zgodę na przejęcie Netii wpłynął do UOKiK 21 grudnia 2017 r. Działalność firm pokrywa się m.in. w zakresie usług dostępu do płatnej telewizji, internetu mobilnego oraz telefonii komórkowej.

Netia, która ma choćby infrastrukturę światłowodową w największych polskich miastach, wpisuje się iw misję i cele grupy Cyfrowy Polsat. Grupa rozszerzała się w ostatnich latach o Telewizję Polsat, sieć Plus i serwis IPLA, dostarczając widzom i użytkownikom unikalną ofertę usług medialnych i telekomunikacyjnych.

Netia jest operatorem telekomunikacyjnych usług stacjonarnych; świadczy usługi telefonii przewodowej, dostępu do internetu oraz płatnej telewizji. Działa także jako wirtualny operator mobilny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *