Cyrus ONE multifunkcyjny wzmacniacz o wysokiej wydajności prądowej

Cyrus ONE jest to multifunkcyjny wzmacniacz o wysokiej wydajności prądowej. Doskonały projekt zespołu Cyrus R & D zaowocował rozwiązaniem, które mało doświadczonym użytkownikom pozwala usłyszeć to, co najlepsze w odtwarzanej muzyce, a jednocześnie zapewnia taką jakość dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagających audiofilów.

 

 

Cyrus wprowadza na rynek wielofunkcyjny wzmacniacz o wysokiej wydajności prądowej. Model o nazwie One to wzmacniacz trzeciej generacji Cyrusa, pracujący w klasie D i zapewniający 2 x 100 W mocy przy 6 Ω.

W urządzeniu zastosowano rozwiązanie o nazwie SID czyli detekcję impedancji głośnika. System ten automatycznie dopasowuje wyjście wzmacniacza do obciążenia elektrycznego podłączonych kolumn.

Nowy wzmacniacz wyposażono w system łączności bezprzewodowej Bluetooth z kodekiem aptX. Pozwala on na przesyłanie sygnału z telefonu lub komputera za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth, ale z brzmieniem znacznie lepszej jakości.

Wewnątrz znajdziemy między innymi zasilacz oparty na dużym transformatorze toroidalnym i jedenaście oddzielnych obwodów zasilacza dla maksymalnej separacji poszczególnych obwodów.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.