Kultura, muzyka, kino

"Narzeczony na niby" w kinach Helios

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Kina Helios zapraszają na seanse najnowszej komedii romantycznej “Narzeczony na niby” od najbliższego piątku, 12 stycznia.
 
Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma coś do ukrycia… Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić porządek w swoich związkach i sercach. „Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.
W rolach głównych zobaczymy: Julię Kamińską, Sonię Bohosiewicz, Barbarę Kurdej-Szatan, Dorotę Kolak, Piotra Stramowskiego, Piotra Adamczyka, Tomasza Karolaka, Mikołaja Roznerskiego, Krzysztofa Stelmaszyka, Janusza Chabiora, Sebastiana Karpiela-Bułeckę oraz Vienia.
Narzeczony na niby – ale miłość prawdziwa! Helios zaprasza na premierowe seanse najnowszej komedii romantycznej w gwiazdorskiej obsadzie „Narzeczony na niby”. Bilety są już dostępne w sprzedaży, szczegółowe informacje znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/narzeczony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *