Jesienna oferta podkastów na Tokfm.pl

Radio TOK FM przygotowało nową odsłonę specjalnych audycji internetowych dostępnych na Tokfm.pl. Od września br. w serwisie każdego dnia pojawia się nowy podkast poświęcony nowym technologiom, psychologii, wychowaniu dzieci, miastom, historii lub bieżącym wydarzeniom.

– Radio TOK FM w internecie stawia na dostęp do nagrań audio na żądanie. Oferuje nie tylko możliwość odsłuchiwania materiałów radiowych uszeregowanych np. według audycji, prowadzących, gości, tematów czy dni, ale także umożliwia cofanie programu radia osobom chcącym odnaleźć audycje, które ominęli. Dodatkowo, od wiosny powstają podkasty internetowe – materiały o długości i konstrukcji nieco odmiennej od programów radiowych. Od września dostępna jest ich nowa seria, tworząca jesienną ramówkę Tokfm.pl – mówi Jarosław Śliżewski, szef digitalu w Grupie Radiowej Agory, odpowiedzialny m.in. za rozwój oferty premium Radia TOK FM.

Każdego popołudnia na Tokfm.pl ma miejsce premiera jednego lub dwóch odcinków unikalnych programów cyklicznych.

  • W poniedziałki po godz. 16.00 w serwisie ukazuje się podkast Karola Jurgi o nowych technologiach – „Szeruj.to”. Tego samego dnia o 19.00 na Tokfm.pl pojawia się podkast „Cotygodniowe podsumowanie roku – ranking Rafała Hirscha”. Autor audycji, znany dziennikarz specjalizujący się w tematyce ekonomicznej, co tydzień przygotowuje zestawienie wydarzeń mijających siedmiu dni połączone z analizą ich potencjalnych konsekwencji biznesowych.
  • Wtorkowe (godz. 19.00) „Dorosłe dzieci” Hanny Zielińskiej to nowość w ofercie podkastów na Tokfm.pl. Zadaniem programu jest pomoc w sprostaniu wyzwaniom, przed jakimi na co dzień stają, świadomi swojej roli, rodzice.
  • Natomiast w środy po godz.19.00 na Tokfm.pl wysłuchać można cenionego podkastu psychologicznego  „Nasze wewnętrzne konflikty” Cvety Dimitrovej i Tomasza Stawiszyńskiego, którzy prowadzą dialog o różnorodnych zagadnieniach z dziedziny psychologii i psychoterapii. Odnoszą się też do zjawisk społecznych, czasem głośnych wydarzeń, które mogą mieć psychologiczny kontekst czy wymiar.
  • Czwartkowa premiera na Tokfm.pl. (po 19.00) to podkast „Magazyn miasta”, dzieło Marty Żakowskiej, Martyny Obary i Andrzeja Celińskiego stworzone z myślą o wyborach samorządowych 2018. – Przyglądamy się najważniejszym wyzwaniom poszczególnych miast, definiujemy problemy i oceniamy ich rozwiązania. Wszystko po to, by móc lepiej zrozumieć miasto i samodzielnie umieć odróżnić dobre propozycje wyborcze od pozbawionych sensu ogólników – wyjaśniają autorzy.
  • Zaś w piątki w serwisie udostępniane są nowe odcinki popularnego podkastu historycznego „Lechistan”. Politolog i wykładowca akademicki Adam Balcer oraz dziennikarz stacji Paweł Sulik opowiadają w nim o zaskakujących z dzisiejszej perspektywy faktach i  ludziach związanych z  wielokulturowością polskiego dziedzictwa kulturowego i historycznego. Zderzają także naukę z dostępnymi w internecie pseudonaukowymi teoriami dotyczącymi naszej historii.

Podkasty internetowe na Tokfm.pl można słuchać bez reklam dzięki zakupowi dostępu Premium do treści Radia TOK FM albo bezpłatnie po wysłuchaniu materiałów promocyjnych.

Radio TOK FM tworzy podkasty ze swoich audycji antenowych – to około 200 najwyższej jakości programów w tygodniu, z czego około połowa dotyczy polityki, gospodarki i spraw bieżących, a pozostałe to poradniki, materiały lifestyle’owe i ciekawostki. Podkasty – aktualne i archiwalne – są dostępne na Tokfm.pl i w aplikacji mobilnej stacji. Dodatkowo, od marca 2018 r. na Tokfm.pl można znaleźć  specjalne podkasty przygotowane na potrzeby serwisu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *