„Czarna księga trzech lat rządów PiS” i plakat „KonsTYtucJA” w środę z „Gazetą Wyborczą”

W najbliższą środę, 17 października br. z „Gazetą Wyborczą” dostępna będzie „Czarna księga trzech lat rządów PiS. Czarne jest czarne” – raport przygotowany przez redakcję dziennika wraz z wypowiedziami ekspertów. Dodatkowo tego dnia do całego nakładu „Gazety Wyborczej” dołączony zostanie plakat z hasłem „KonsTYtucJA”.

W wydaniu „Czarna księga trzech lat rządów PiS. Czarne jest czarne” będzie można przeczytać m.in. co przez trzy lata stało się w sądach, prokuraturze, policji, wojsku i służbach specjalnych, o sytuacji polskiej szkoły i służby zdrowia, a także o tym, jak gospodarka reaguje na rządy PiS i ile naprawdę kosztują reformy. W „Czarnej księdze…” znalazło się też obszerne kalendarium wydarzeń.

Trzy lata rządów PiS podsumowują dziennikarki i dziennikarze „Gazety Wyborczej”: Ludmiła Anannikova, Alicja Bobrowicz, Tomasz Chojnowski, Tomasz Ciechoński, Wojciech Czuchnowski, Estera Flieger, Witold Gadomski, Piotr Głuchowski, Ewa Ivanova, Anita Karwowska, Michał Kokot, Agata Kondzińska, Leszek Kostrzewski, Jarosław Kurski, Agnieszka Kublik, Tomasz Kurs, Witold Mrozek, Krystyna Naszkowska, Adriana Rozwadowska, Justyna Suchecka, Dominik Uhlig, Adam Wajrak, Natalia Waloch, Bartosz Wieliński, Łukasz Woźnicki, Rafał Wójcik, Paweł Wroński, Piotr Żytnicki oraz prof. Marcin Matczak, prof. Wiesław Łukaszewski i prof. Piotr Osęka.

Cena „Gazety Wyborczej” z „Czarną księgą…” i plakatem wyniesie 9,99 zł, natomiast wersja podstawowa dziennika z dołączonym plakatem będzie kosztować 3,99 zł.

Środowe wydanie „Gazety Wyborczej” z dodatkami wspiera kampania promocyjna prowadzona w telewizji (TVN24, Polsat News) i w internecie (media społecznościowe), a także autopromocja na łamach „Gazety Wyborczej” i na Wyborcza.pl. Działania przygotował dział marketingu „Gazety Wyborczej”, za zakup mediów odpowiadało Blue449.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *