Technologia - Promocje

Filmowe emocje prosto z gwiazdozbioru MSI – seria GF

Tegoroczna gwiazdka z nieba nadciągnie wprost z gwiazdozbioru MSI. Kolejnym świetlistym punktem na naszym technologicznym gwiazdozbiorze jest model GF65 Thin.

 

GF65 Thin to laptop nie tylko gamingowy, ale idealny do wielorakich zastosowań. Gwiazda, która dzięki zaimplementowanym rozwiązaniom z zakresu wyświetlania obrazu i zanurzania w przestrzennym dźwięku jest również idealnym sprzętem dla współczesnych kinomanów.

Jedna z naszych gwiazd – GF65 Thin – idealnie nadaje się do urządzania kinowych spotkań w domowych zaciszu i nie tylko! Jest to wielozadaniowy laptop o solidnych podzespołach, które sprawdzą się zarówno dla miłośników gamingu, jak i tych, którzy lubią obejrzeć wieczorem film ze swoimi bliskimi. A nie ma lepszej okazji, zarówno do beztroskiego grania, jak i spędzania rodzinnych wieczorów przed ekranem, jak zbliżające się święta.

Sercem GF65 Thin jest najnowszy procesor dziesiątej generacji z serii Intel® Core ™ i7, charakteryzujący się większą, nawet o 15%, wydajnością w porównaniu z układami poprzedniej generacji. Wyższa częstotliwość pracy dla pojedynczego rdzenia pozwala na bezproblemowe strumieniowanie obrazu w najwyższych możliwie rozdzielczościach.

Fani kinematografii docenią także fantastyczny ekran laptopa. Cienka, niemal niezauważalna ramka, powiększa okno do filmowego świata, a częstotliwość odświeżania 144hz nadaje płynności obrazom, zwłaszcza podczas najbardziej dynamicznych scen akcji. Warto pamiętać również o doskonałym odwzorowaniu kolorów i wysokiej rozdzielczości zapewniającej klarowny obraz przy komfortowej matrycy o wielkości 15.6 cala.

GF65 Thin wykorzystuje innowacyjną technologię audio NAHIMIC 3, która pozwoli Ci znaleźć się w samym środku sceny i nie umknie ci nawet najdrobniejszy szept podczas mrożących krew w żyłach sytuacji. Poczuj się zanurzony w historii dzięki przestrzennym dźwiękom 3D zgodnym z system High Resolution Audio, a w razie potrzeby wygodnie dostosujesz je do swoich potrzeb z pomocą dedykowanego oprogramowania.

Całości dopełnia system Mystic Light, który daje pełną swobodę personalizacji panoramicznego podświetlenia RGB. MSI GF65 Thin wyróżnia się nie tylko oryginalnym designem, ale także dodatkowym oświetleniem całej przedniej krawędzi laptopa. Można cieszyć się precyzyjną kontrolą podświetlenia, tworząc praktycznie nieograniczone kombinacje barw, wybierając je spośród 16,8 milionów kolorów. Całość nadaje urządzeniu futurystycznego charakteru.

Niewątpliwym atutem modelu GF65 Thin jest również jego budowa i rozmiary. Jest to świetny wybór dla osób, które znajdują się w ciągłym ruchu. Laptop umili także wspólne dalekie podróże i rodzinne wyjazdy na święta, niezależnie, czy planujecie wieczorne seansy przy choince w domu rodzinnym czy w górskiej chacie.

Sięgnij po gwiazdę, która rozświetli twojej rodzinie i przyjaciołom tegoroczne święta. Sięgnij po MSI GF65 Thin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *