Sarsa dołącza do #TeamHuawei

Sarsa, ceniona wokalistka, kompozytorka i producentka, została nowym członkiem #TeamHuawei, grupy influencerów związanych z marką i używających na co dzień produktów Huawei. Sarsa dołączyła do #TeamHuawei na kilka dni przed globalną premierą nowych, flagowych smartfonów z serii Huawei Mate 20.

 

Marta Markiewicz, występująca pod pseudonimem artystycznym Sarsa, jest piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Jej dwa studyjne albumy – debiutancki „Zapomnij mi” wydany w 2015 roku i „Pióropusze” z 2017 roku – uzyskały odpowiednio status platynowej i złotej płyty. Jest autorką tekstów i muzyki dla różnych wykonawców, laureatką nagród na wielu festiwalach i właścicielką bardzo popularnego kanału na YouTube, notującego odsłony idące w dziesiątki milionów. Droga Sarsy do popularności zaczęła się od udziału w kilku różnych programach typu talent show, które – jak sama mówi – były dla niej lekcją życia i pokory.

– Moja historia muzyczna ma wiele wspólnego z hasłem „Make It Possible”. Nie byłoby mnie tu, gdzie jestem, gdybym sama nie uczyniła tego możliwym, gdybym nie walczyła o to, w co wierzę. Każdy z nas trafia na przeszkody i spotyka ludzi, którzy podcinają nam skrzydła – sztuką jest zachować wiarę w siebie, być świadomym swojego celu i po prostu do niego dążyć, nawet jeśli przejście tej drogi potrwa nieco dłużej. #TeamHuawei, do którego dołączam, jest pełen dowodów na to, że upór w walce o marzenia opłaca się mówi Sarsa.

Kapitanem #TeamHuawei jest Robert Lewandowski, ambasador marki w Polsce. W skład „drużyny Huawei” wchodzą: Kuba Wojewódzki, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce; prezenter i dziennikarz Krzysztof Jankowski „Jankes”; modelka Karolina Pisarek; aktorka Marta Wierzbicka; model Jacob Kosel; kucharz Damian Kordas, zwycięzca IV edycji Master Chef; youtuberki Karolina Pielesiak i Natalia Szymaniec, twórczynie kanału Szparagi i fotograf Błażej Jeleń.

Bardzo się cieszę, że Sarsa jest z nami. Jest kolejną osobowością w #TeamHuawei, której życie i zawodowa kariera idealnie korespondują z motto naszej marki. Ona cała jest „Make It Possible” – i to dotyczy nie tylko jej sukcesów muzycznych, ale także sposobu, w jaki generalnie patrzy na życie. Taka filozofia jest nam niezwykle bliska – mówi Dorota Haller, dyrektor marketingu, komunikacji i digital w Huawei CBG Polska.

Sarsa dołączyła do #TeamHuawei tuż przed globalną premierą najnowszych smartfonów z serii Huawei Mate 20 i będzie obecna na uroczystej prezentacji nowych produktów w Londynie, 16 października. Jej obecność w #TeamHuawei to zapowiedź kreatywnych projektów, łączących świat technologii Huawei ze światem muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *