MediaZapowiedzi TV

Czerwiec na antenie Nickelodeon

Czerwiec na antenie Nickelodeon rozpocznie się świętowaniem Międzynarodowego Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień stacja uczci maratonem seriali “Jestem Franky” (start o 18:25) zakończonym premierą ostatniego odcinka serii przed wakacyjną przerwą.

 

 

 

Również 1 czerwca swoją premierę będą miały dwa nowe tytuły: „Toon Marty” (godz. 16:20) oraz „Świń Koza Banan Robal” (15:40). Na widzów czekać będą także nowe odcinki „Regal Academy”. W maju udział oglądalności wyniósł 7,05% SHR i zgromadził przed telewizorami ponad 1,4 mln dzieci w wieku 4-12 lat!

Dane: NAM, SHR%, COV, A 4-12, 01-25.05.2017, 06:00-23:59.

Z  kolei 23 czerwca wraz ze SpongeBobem stacja będzie świętować rozpoczęcie wakacji! Podczas maratonu trwającego od 12:40 do 17:50 zaprezentujemy nową aplikację SpongeMaster.
DZIEŃ ZABAWY z NICKELODEON – już po raz piąty w Warszawie!

Nickelodeon to jedna z ulubionych dziecięcych stacji telewizyjnych w Polsce i platforma zapewniająca bezpieczną rozrywkę dla dzieci w każdym wieku. Nic dziwnego że dzieciaki wprost kochają Nicka!

A to dlatego że siła marki Nickelodeon wykracza mocno poza antenę telewizyjną. Spośród wszystkich aktywności, szczególną popularnością dzieci i ich rodziców będących fanami stacji, cieszą się letnie eventy organizowane w popularnych miejskich parkach, plażach nad morzem i w wyjątkowych obiektach sportowych, których momentem kulminacyjnym jest wielki rodzinny piknik z okazji Dnia Zabawy z Nickelodeon.

To szczególne wydarzenie, podczas którego Nickelodeon zawiesza nadawanie programu telewizyjnego oraz wyłącza stronę internetową nick.com.pl by zachęcić dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. W tym czasie na warszawskim Polu Mokotowskim dzieci z rodzicami mogą wziąć udział w wielkim evencie, podczas którego mają okazję sprawdzić się w minimaratonie oraz w różnorodnych dyscyplinach sportowych i atrakcjach, takich jak dmuchane zamki, wyścigi w labiryncie, czy na ściance wspinaczkowej. Dotychczas w piknikach Nickelodeon udział wzięło ponad 12 000 dzieci wraz z rodzicami, z czego ponad 5 000wzięło udział w aktywnościach, a 2 100 spróbowało swoich sił i pobiegło w minimaratonie. W tym roku Nickelodeon zaprasza na dzień pełen atrakcji na 26 sierpnia. Wszystkich partnerów zainteresowanych współpracą przy Dniu Zabawy z Nickelodeon serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem Brand Solutions!

WAKACJE – CZAS START!
Piątek, 23 czerwca, godz. 12:40-17:50

Cały dzień świętujemy ze SpongeBobem rozpoczęcie wakacji! Podczas maratonu trwającego od 12:40 do 17:50 zaprezentujemy nową aplikację SpongeMaster.

WAKACYJNY LINE-UP
Start: 26 czerwca

Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 8:15-12:40
Mix najlepszych seriali – „Wróżkowie Chrzestni”, „iCarly”, „Sam i Cat”, „100 rzeczy do przeżycia przed liceum” – emitowany podczas wakacji w porannym bloku.

PREMIERY:
TOON MARTY
Premiera: czwartek, 1 czerwca, godz. 16:20
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:10, 2 odc.

Marty to chłopiec, który nie może powstrzymać się od wtykania nosa w każdą, choćby najmniejsza sprawę. Dlatego też wszystkie zadania, jakich się podejmuje, zamieniają się w prawdziwą, wielką przygodę. W każde szaleństwo Marty wciąga również innych. Wygląda na to, że wraz z nim bawi się cały świat!

ŚWIŃ KOZA BANAN ROBAL 
Premiera: czwartek, 1 czerwca, godz. 15:40
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 15:40

Seria pokręconych, przeplatających się opowieści o przygodach czwórki tytułowych przyjaciół: Świni z obsesją na punkcie pikli, Kozie marzącej o karierze w świecie muzyki, lubującym się w grach wideo Bananie oraz genialnym Robalu, który przerasta pozostałych intelektem. Z tym towarzystwem każdy dzień to nowa szansa na przeżycie niezwykłej przygody.

REGAL ACADEMY
Premiera: czwartek, 1 czerwca, godz. 14:50
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 14:50

Regal Academy to nowe spojrzenie na nasze ulubione baśnie. Bohaterką serialu jest nowa uczennica w Regal Academy – szkoły, którą zarządzają najbardziej znane baśniowe rodziny. Czy dziewczyna wpasuje się w nowy świat?

SHIMMER I SHINE
Premiera: sobota, 3 czerwca, godz. 7:20
Emisja: soboty i niedziele, godz. 7:20

Siostry bliźniaczki Shimmer i Shine to dżiny, które w jeden dzień potrafią spełnić 3 życzenia.  Korzystając z tej niezwykłej umiejętności starają się pomóc swojej ludzkiej przyjaciółce – Leah. Okazuje się, że zrealizowanie 3 życzeń w ciągu jednej dobry jest trudniejsze, niż przypuszczały.

MARATONY
W każda sobotę od 12:00 do 16:00

iCARLY
Emisja: 3 czerwca

Carly Shay to z pozoru zwykła amerykańska nastolatka. Aż do momentu, kiedy wraz z przyjaciółmi – Sam i Freddiem – tworzą własny, internetowy program “iCarly”, który szybko przysparza im popularności. Celem przyświecającym Carly w całym przedsięwzięciu nie są sława ani pieniądze, a pozytywne wzorce i przesłanie, jakie niesie produkowany przez nią program.

NICKY, RICKY, DICKY I DAWN
Emisja: 10 czerwca

Serial opowiada o perypetiach rodziny Harperów – Toma i Anny oraz czterech dziesięcioletnich dzieci – Nicky’ego, Ricky’ego, Dicky’ego oraz Dawn. Razem przeżywają niesamowite przygody.

BELLA I BULDOGI
Emisja: 24 czerwca

Nastoletnia cheerleaderka z Teksasu – Bella Dawson – pewnego dnia zostaje nową rozgrywającą szkolnego zespołu „Buldogi”. Początkowo nie jest mile widziana w zespole, jednak jej radosne usposobienie szybko zmienia nastawienie pozostałych graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *