MediaZapowiedzi TV

Czerwiec na kanale Epic Drama

W tym miesiącu Epic Drama szczególnej uwadze poleca następujące programy: Serial „Tom Jones” – emisja w środy o godz. 21:30, od 5 czerwca. Serial „Inspektor Ricciardi” – emisja w poniedziałki o godz. 21:00, od 10 czerwca.

 

Tom Jones

W środy o godz. 21:30, od 5 czerwca

Sezon: 1

Liczba odcinków: 4 x 60 min

Rok: 2022

Tom Jones został porzucony jako niemowlę. Uratował go i adoptował wiejski dżentelmen, pan Allworthy. Dziś Tom jest wolnym duchem, miłym i przystojnym młodym mężczyzną, bardzo lubianym przez kobiety. Niestety, wszyscy pamiętają o jego niskim urodzeniu, więc kiedy zakochuje się — z wzajemnością — w bogatej dziedziczce, Sophii Western, rodziny obojga starają się ich rozdzielić. Tom wyjeżdża w niesławie, a Sophia ucieka z domu, aby uniknąć zaaranżowanego małżeństwa z Williamem Blifilem, spadkobiercą Paradise Hall.

Dziewczyna jest gotowa porzucić wszystko dla Toma… W każdym razie do chwili, kiedy dowiaduje się, że jej ukochany nie potrafi sobie odmówić romansowania z innymi kobietami. W końcu oboje trafiają do Londynu. Sophia szybko przekonuje się, że życie młodej kobiety w londyńskich wyższych sferach może być okrutne i niebezpieczne.

Inspektor Ricciardi

W poniedziałki o godz. 21:00, od 10 czerwca

Sezon: 1

Liczba odcinków: 6 x 120 min

Tytuł oryginalny: Commissario Ricciardi

Rok: 2021

Rok 1930: na ulicach Neapolu jest niebezpiecznie, dochodzi do kolejnych krwawych zbrodni, a młody policjant, inspektor Ricciardi, nie chce pozostawić żadnej z nich bez wyjaśnienia. Detektyw ma szczególny dar – widzi duchy zabitych ofiar i słyszy ich ostatnie myśli. To jego przekleństwo, które prześladuje go każdego dnia.

Otacza go aura tajemniczości, która zniechęca do niego większość ludzi. On sam nigdy się nie śmieje, a jego serce bije dla dwóch kobiet. W mglistym Neapolu rozgrywa się historia z pogranicza gatunków. Będziemy świadkami zbrodni, tajemnic, zjawisk nadprzyrodzonych — i poszukiwania sensu życia…

foto, źródło. Epic Drama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *