Czerwiec na kanale TNT

Pierwszym filmem, jaki wyświetli stacja TNT w ramach czerwcowego cyklu „Kryminalne piątki”, będzie „Bez twarzy”. Aby zdobyć informacje na temat zamachu bombowego, pracownik FBI Sean Archer (John Travolta) decyduje się na zamianę twarzy z terrorystą Castorem Troyem (Nicolas Cage), który pozostaje nieprzytomny, po tym, jak uległ poważnemu wypadkowi.

KRYMINALNE PIĄTKI
Każdy piątek o godz. 21:00

07.06 – Bez twarzy

14.06 – Infiltracja

21.06 – Sherlock Holmes: Gra cieni

28.06 – Gangster Squad. Pogromcy mafii

Pierwszym filmem, jaki wyświetli stacja TNT w ramach czerwcowego cyklu „Kryminalne piątki”, będzie „Bez twarzy”. Aby zdobyć informacje na temat zamachu bombowego, pracownik FBI Sean Archer (John Travolta) decyduje się na zamianę twarzy z terrorystą Castorem Troyem (Nicolas Cage), który pozostaje nieprzytomny, po tym, jak uległ poważnemu wypadkowi. Podczas gdy agent dołącza do grupy kryminalistów, zamachowiec wybudza się ze śpiączki, zmusza lekarza do ponownego wykonania operacji i przejmuje tożsamość przedstawiciela prawa.

Tydzień później widzowie obejrzą „Infiltrację”. Policjant z południowego Bostonu Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) działa pod przykrywką, by zdobyć informacje na temat szefa mafii, Franka Costello (Jack Nicholson). Gdy udaje mu się zyskać zaufanie i zbliżyć do gangstera, wysłannik przestępczego syndykatu Colin Sullivan (Matt Damon) infiltruje departament policji. Kiedy obie organizacje dowiadują się o kretach, zaczyna się prawdziwa walka na śmierć i życie.
Kolejnym filmem, jaki wyemituje TNT, będzie „Sherlock Holmes: Gra cieni”. Austriacki książę zostaje odnaleziony martwy. Choć dowody wydają się wskazywać na samobójstwo, detektyw Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i jego przyjaciel Dr Watson (Jude Law) twierdzą, że to morderstwo. Według nich zbrodnia to jedynie fragment układanki, zaprojektowanej przez psychopatycznego geniusza nazwiskiem Moriarty (Jared Harris).

Ostatnia propozycja cyklu – „Gangster Squad” przeniesie widzów do 1949 roku. Los Angeles rządzi bezwzględny król mafii Mickey Cohen (Sean Penn), czerpiący korzyści z sutenerstwa, handlu narkotykami oraz bronią. Trzymając w garści policję i polityków, przestępca czuje się bezkarny. Jedynie sierżant John O’Mara (Josh Brolin) i Jerry Wooters (Ryan Gosling) mają odwagę stawić mu czoła.

Kamera, Akcja!
W każdą środę, o godz. 20:25

TNT przygotowało wyjątkową rozrywkę dla fanów kina sensacyjnego. Czerwcowa nowość – blok „Kamera, Akcja!”, pozwoli wszystkim miłośnikom pościgów, strzelanin, popisowych scen kaskaderskich, eksplozji oraz bijatyk być na bieżąco z ich ulubioną tematyką. W programie nie zabraknie najnowszych wiadomości filmowych, materiałów zakulisowych oraz zwiastunów nadchodzących hitów. W każdym, cotygodniowym odcinku pojawią się też relacje ze światowych premier oraz ekskluzywne wywiady, w których wypowiadać się będą gwiazdy wielkiego formatu.

KOPNIĘCIE LAT 90
W każdy weekend, od godz. 21:00

Prezentując czerwcowy cykl „Kopnięcie lat 90”, TNT zaserwuje widzom prawdziwą podróż w czasie i sentymentalny powrót do tej barwnej dekady. Wśród filmowych klasyków, które debiutowały na ekranach przed dwudziestoma laty, znajdą się, między innymi, oparty na kultowej grze komputerowej film akcji „Mortal Kombat”, australijsko-amerykańska produkcja science fiction „Matrix”, a także ponadczasowy „Egzekutor” w reżyserii Chucka Russella z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej.

01.06, godz. 21:00 – Zabójcy

01.06, godz. 23:40 – Harley Davidson i Marlboro Man

02.06, godz. 21:00 – Mortal Kombat

02.06, godz. 23:05 – Wygrać ze śmiercią

08.06, godz. 21:00 – Szybszy od błyskawicy

08.06, godz. 23:15 – Zimny jak głaz

09.06, godz. 21:00 – Egzekutor

09.06, godz. 23:25 – Con Air – lot skazańców

15.06, godz. 21:00 – Żółtodziób

15.06, godz. 23:25 – Szukając sprawiedliwości

16.06, godz. 21:00 – Draka w Bronksie

16.06, godz. 22:45 – Specjalista

22.06, godz. 21:00 – Blade: Wieczny łowca

22.06, godz. 23:30 – Kruk

23.06, godz. 21:00 – Człowiek demolka

23.06, godz. 23:15 – Święci z Bostonu

29.06, godz. 21:00 – Matrix

29.06, godz. 23:50 – Sędzia Dredd

30.06, godz. 21:00 – Wydział pościgowy

30.06, godz. 23:35 – Żywy zapalnik

WIELKIE KINO
Każda środa o godz. 21:00

05.06 – Con Air – lot skazańców

12.06 – Pacific Rim

19.06 – Święci z Bostonu

26.06 – The Losers: Drużyna potępionych

W każdą środę czerwca widzowie TNT będą mogli obejrzeć niezapomniane produkcje, które na stałe wpisały się do kanonu światowej kinematografii. W pierwszym tygodniu miesiąca wyświetlony zostanie film „Con Air – lot skazańców”. Cameron Poe (Nicolas Cage) zostaje skazany na osiem lat więzienia po tym, jak nieumyślnie zabił mężczyznę napastującego jego ciężarną żonę. Kiedy nadchodzi czas zwolnienia z aresztu, mężczyzna pragnie jak najszybciej wrócić do rodziny i poznać swoją córkę. Bohater wsiada jednak na pokład samolotu transportującego dziesięciu najbardziej niebezpiecznych ludzi w amerykańskim systemie karnym – ta decyzja może kosztować go życie.

Tydzień później TNT zaprezentuje produkcję science fiction „Pacific Rim”, która przedstawia losy ludzkości stojącej w obliczu apokalipsy. Po tym jak na Oceanie Spokojnym powstaje międzywymiarowy portal, z Pacyfiku zaczynają wyłaniać się gigantyczne, siejące spustoszenie stworzenia, Kaiju. Ludzie jednoczą się, by skonstruować Jaegery, czyli gigantyczne humanoidalne roboty, kontrolowane przez umysły pilotów. Siła przybyszów z kosmosu okazuje się jednak przerastać najśmielsze wyobrażenia mieszkańców Ziemi.

Kolejnym filmem prezentowanym w ramach czerwcowego „Wielkiego kina” są „Święci z Bostonu”. Bliźniacy Conner i Murphy MacManus (Sean Patrick Flanery i Norman Reedus) czują moralny obowiązek, by przeciwdziałać złu. Przekonani o tym, że wypełniają boski plan i spełniają swoje powołanie, młodzi bracia biorą sprawy w swoje ręce i w brutalny sposób pozbywają się z Bostonu przestępców.

Cykl zamknie „The Losers: Drużyna potępionych” – klasyczny film akcji, którego bohaterowie należą do elitarnej jednostki Sił Specjalnych Stanów Zjednoczonych. Tytułowa grupa komandosów zostaje wysłana do boliwijskiej dżungli, by wypełnić tajemniczą misję. Na miejscu żołnierze uświadamiają sobie, że zostali zdradzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *