MediaTVN Discovery Polska

Cztery nominacje dla TVN w konkursie PromaxBDA Global Excellence Awards 2018

Zwiastuny wyprodukowane przez TVN otrzymały cztery nominacje w tegorocznym konkursie PromaxBDA Global Excellence Awards.

 

 

 

Spoty zapowiadające relaunch w TVN teleturnieju „Milionerzy” otrzymały nominacje w dwóch kategoriach: „Entertainment Program Campaign” („Kampania programu rozrywkowego”) oraz „In-House Program Campaign” („Własna kampania programowa”). Spoty wyreżyserowała Irmina Śliwińska według pomysłu OS3.

W kategorii „Animation” („Animacja”) został nominowany spot promujący pasmo o 22:15 w TVN Turbo, który zrealizował Paweł Łukaszewski i zanimował Maciej Bałauszko.

Natomiast wiosenny spot wizerunkowy TVN w reżyserii Łukasza Grzegorzka otrzymał nominację w kategorii „Set Design” („Projekt scenografii”). Autorami scenografii są Katarzyna Sobańska i Marcel Sławiński.

Propozycje TVN będą walczyć w swoich kategoriach z produkcjami m.in. HBO, Fox, Comedy Central, CNN i BBC.

Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się 14 czerwca podczas konferencji PromaxBDA w Nowym Jorku.

PromaxBDA to największa na świecie międzynarodowa organizacja skupiająca ludzi mediów elektronicznych zajmujących się autopromocją i marketingiem. Przyznawane co roku nagrody za kampanie autopromocyjne, zwiastuny i oprawy graficzne uznawane są za najbardziej prestiżowe wyróżnienia w branży. Więcej: https://promaxbda.org/awards/current-awards/2018-promotion-marketing-and-design-global-excellence-awards.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *