MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Czy Przemek odzyska energię w Kossakowski. Wtajemniczenie?

Przemek wyruszy w drogę po utraconą energię. Po pokonaniu tysięcy kilometrów i przejściu wielu rytuałów, poczuł się kompletnie wyczerpany. Ten stan objawił się w Mongolii. Tu postanowił spotkać się z kobietą legendą, która korzystając z dóbr natury potrafi nawet zmienić ludzkie przeznaczenie.

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      Liczył, że Ajgul pomoże mu wrócić do formy. Spotkanie z nią stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Zanim jednak do niego dojdzie, nasz prowadzący skorzysta z lokalnej publicznej służby zdrowia i nie tylko. Jego misterny plan, utwierdzi go w przekonaniu, że nie warto nic zakładać. Trafi na szereg  kobiet uzdrowicielek,  które na swój sposób starały się mu pomóc.

      Po raz kolejny Przemek Kossakowski wkroczy do świata tajemnic.  Spróbuje odkryć gdzie są źródła energii? Czy Kossakowski uwierzy w to, co kryją tajemnice Mongolii?

      Premiera sobota  7 kwietnia godz. 22:00  TTV

      Powtórki:  niedziela  godz. 9:10 i 23:00, poniedziałek godz. 21:00

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *