Da Vinci Kids wprowadza nową wersję aplikacji na smartfony i tablety (wideo)

Da Vinci Kids, rozrywkowa platforma edukacyjna dla dzieci, ogłasza wprowadzenie na rynek zupełnie nowej wersji swojej aplikacji mobilnej. Odświeżona aplikacja Da Vinci Kids, pełna nowych funkcjonalności i aktualizacji, ma nadal tę samą misję – wzbudzania u dziecka ciekawości świata i chęci do pogłębiania wiedzy u dzieci i rodzin na całym świecie. Obecne ulepszenia zapewniają dzieciom więcej ekscytujących wrażeń: będzie ciekawiej, mądrzej i z jeszcze większą dawką radości i energii.

 

Co nowego:

  • Zupełnie nowe gry i łamigłówki,
  • Treści dobrane wokół tematów takich jak kodowanie, rozwiązywanie problemów i kreatywność, ale też historia, sztuka, przyroda,
  • Spersonalizowane profile dzieci z nowymi opcjami awatarów,
  • Aż sześć profili na jednej subskrypcji i możliwość logowania na sześciu urządzeniach,
  • Poziom nauczania dostosowany do wieku dziecka,
  • Szybkość – natychmiastowe przechodzenie do ulubionych rzeczy,
  • Łatwiejsza nawigacja – dzieci mogą szybko odkrywać swoje ulubione filmiki i gry.

„Jest nam niezwykle miło podzielić się, zarówno z rodzicami, jak i dziećmi, najnowszą wersją aplikacji edukacyjnej Da Vinci Kidsmówi Estelle Lloyd, współzałożycielka i dyrektor operacyjna Azoomee / Da Vinci. „Wprowadziliśmy liczne ulepszenia w oparciu o to, czego chcą dzieci, technologicznie opierając się na przetestowanych i nagradzanych rozwiązaniach. Nasza aplikacja zapewnia dzieciom wyjątkowe treści, które będą bawić, rozwijać, doradzać i uczyć. Pełne odcinki programów telewizyjnych znane z anteny stacji Da Vinci oraz gry rozwijające myślenie i wyobraźnię, to razem kompendium wiedzy dostępne na wyciągnięcie ręki.”

 

 

Da Vinci Kids jest najbardziej znane ze swoich wielokrotnie nagradzanych programów telewizyjnych poświęconych nauce i technologii, które pomogają rodzinom na całym świecie uczyć się przez zabawę i  docierać z wiedzą do najmłodszych. Dostępny w 21 językach dla 60 milionów widzów w ponad 190 krajach, Da Vinci Kids jest dostępny na tabletach, telewizorach i telefonach, zarówno w wersji linearnej, jak i na żądanie. Inspirujemy dociekliwe umysły – zawsze i wszędzie.

Aplikacja przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dostępna do pobrania w App Store i Google play. Link do pobrania aplikacji: https://davincikids.onelink.me/ZvWH/IN

Daj się zadziwić każdego dnia – w domu i poza domem, z Da Vinci Kids.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *