Internet & Gry

Daty premiery Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści oraz GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej (wideo)

CD PROJEKT ogłasza daty premiery Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści — nowej przygody ze świata Wiedźmina — oraz GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej.
 

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści w wersji na komputery PC zadebiutuje 23 października na platformie GOG. Wersje na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One będą miały swoją premierę 4 grudnia.
Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Powstała z udziałem deweloperów współtworzących Wiedźmina 3: Dziki Gon, historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii, która stojąc w obliczu wrogiej inwazji jest zmuszona wrócić na wojenną ścieżkę prowadzącą ją ku zemście i zagładzie.
W trakcie kampanii gracze będą przemierzać nowe, pełne przygód i intrygujących postaci zakątki wiedźmińskiego świata i zbierać zasoby do rozbudowywania armii. Sprawdzą się także w epickich bitwach karcianych wykorzystujących mechaniki gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana w nowy, nieoczekiwany sposób.
Informacja na temat ceny Wojny Krwi: Wiedźmińskich Opowieści zostanie podana wkrótce.
 

 

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

23 października (wersja PC na platformie GOG) i 4 grudnia (wersja na konsole PlayStation 4 i Xbox One) swoją premierę będzie miał również GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.
Premiera GWINTA jest zwieńczeniem projektu Homecoming, czyli największej w historii gry GWINT aktualizacji, która wprowadza szereg zmian mających na celu jeszcze bardziej podkreślić klimat znany z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i uwzględnia opinie społeczności graczy GWINTA zebrane w fazie publicznej bety.
Wśród wprowadzonych zmian są zupełnie nowe, w pełni trójwymiarowe pola bitwy, które zastąpiły tradycyjną planszę z wcześniejszych wersji gry, jak również znacznie mroczniejsza, nawiązująca do gier z serii Wiedźmin oprawa graficzna. Na potrzeby aktualizacji został stworzony również nowy system budowania talii, a wiele kart otrzymało zupełnie nowe umiejętności.
 

 
O grze Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści
Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Powstała z udziałem deweloperów odpowiedzialnych za najbardziej ikoniczne momenty Wiedźmina 3, historia Wojny Krwi koncentruje się na Meve — zaprawionej w boju władczyni dwóch Królestw Północy, Lyrii i Rivii. Stojąc w obliczu wrogiej inwazji, Meve zmuszona jest wrócić na wojenną ścieżkę, która poprowadzi ją ku zemście i zagładzie. W trakcie kampanii gracze będą przemierzać nowe, pełne poruszających przygód i intrygujących postaci zakątki wiedźmińskiego świata, zbierać zasoby do rozbudowywania armii. Sprawdzą się także w epickich bitwach fabularnych wykorzystujących mechaniki gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana w nowy, nieoczekiwany sposób.
O grze GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana
GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana to dynamiczne, pełne intryg karciane starcia potężnych armii, gdzie o zwycięstwie decyduje nie tylko szczęście, ale przede wszystkim umiejętności gracza: intuicja, improwizacja i taktyczne konstruowanie własnej talii. W czasie trzech rund, gracze walczą o zwycięstwo mając do dyspozycji potężnych bohaterów, mistyczne zaklęcia i sprytne zagrania, które mogą przechylić szalę zwycięstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *