Debata+, czyli rozmowa o polskim szkoleniu w Canal+ Sport

W poniedziałek cała piłkarska Europa wybrała się na ostatnią w tym roku przerwę reprezentacyjną. Nie oznacza to jednak, że w kanałach sportowych CANAL+ zabraknie dyskusji na temat futbolu. Już we wtorek o 20:00, na antenie CANAL+ SPORT Filip Surma i Jakub Polkowski w ramach programu Debata+ porozmawiają z zaproszonymi gośćmi na temat systemu szkolenia młodzieży w Polsce.

 

Wraz z wyborem nowego prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej nastąpiły zmiany osobowe na najważniejszych stanowiskach, które odpowiadają za system szkolenia młodzieży w polskiej piłce. Pełniącym obowiązki dyrektora sportowego PZPN został Marcin Dorna, a dyrektorem Szkoły Trenerów oraz szefem kształcenia i licencjonowania trenerów mianowano Pawła Grycmanna. Wspomniana dwójka, wraz z dziennikarzami CANAL+: Filipem Surmą i Jakubem Polkowskim i ekspertami: Maciejem Murawskim i Michałem Żewłakowem porozmawia na temat nowych pomysłów i rozwiązań, które mogą usprawnić szkolenie młodzieży w Polsce.

Zmiana na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej zwiastuje, że temat szkolenia młodzieży będzie bardzo istotnym, nie tylko od strony public relations. Jako CANAL+ jesteśmy żywo zainteresowani tym, jakie rozwiązania i pomysły mają nowi decydenci w tej kwestii. Stąd też bardzo cieszymy się, że już we wtorek uda nam się porozmawiać na ten temat w programie na żywo.mówi Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej CANAL+.

Debata+ rozpocznie się już we wtorek, 9 listopada o 20:00, a transmisję na żywo oglądać będzie można oglądać w CANAL+ SPORT oraz w serwisie CANAL+ online

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *