Radio

Debata i gala Nagrody Woyciechowskiego 2021

Gala wręczenia Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego 2021 odbędzie się już w najbliższy czwartek (25 listopada). Poprzedzi ją debata o stanie polskich mediów, wolności słowa i dziennikarstwa z udziałem laureatów ubiegłych edycji Nagrody. Transmisję z gali będzie można zobaczyć w telewizji TVN24, a także na portalach Onet.pl i Radiozet.pl.

 

 

Debatę poprowadzi Beata Lubecka. Jej gośćmi będą: Ewa Ewart (laureatka 2009), Bianka Mikołajewska (laureatka 2015 i Nagrody Specjalnej „Dziennikarz Dekady” 2019), Wojciech Bojanowski (laureat 2017) oraz Tomasz Sekielski (laureat 2006 i 2019). Debata rozpocznie się o godz. 16:10. Będzie ją można zobaczyć „na żywo” na Radiozet.pl oraz profilach Radia ZET na YouTube i Facebooku.

Z kolei transmisja z gali wręczenia Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego 2021 wystartuje o godz. 17:00. Będzie ją można obejrzeć w telewizji TVN24, portalach Onet.pl i Radiozet.pl oraz na profilach Radia ZET na YouTube i Facebooku.

Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną w Polsce w gali wezmą wyłącznie osoby nominowane oraz członkowie Kapituły i przedstawiciele Radia ZET.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *