MediaPolsatZapowiedzi TV

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza”: Nowość w Polsacie

Najbardziej kreatywne show w Polsce wiosną na antenie stacji. Prowadzącą Anna Wyszkoni. Wokalistka o wyjątkowym głosie zadebiutuje w nowej roli jako przewodniczka po świecie wnętrzarskich inspiracji. W nowym formacie „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” sześciu zdolnych uczestników będzie walczyć o tytuł najlepszego projektanta wnętrz, wyjątkową nagrodę pieniężną, uznanie jurorów i widzów Telewizji Polsat.

 

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej, która w 2021 roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów i ponad pół miliona sprzedanych płyt. Wiosną zaprezentuje się szerokiej publiczności w zupełnie nowej odsłonie. Artystka przyjęła propozycję Telewizji POLSAT i wystąpi w roli gospodyni nowego programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”.

– Cieszę się, że Polsat powierzył tę rolę właśnie mnie. Prowadzenie programu to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie, a ja bardzo lubię wyzwania!komentuje Anna Wyszkoni – Myślę, że jeszcze niewiele osób o tym wie, ale projektowanie wnętrz to moja wielka pasja. Od września kształcę się w tym kierunku. Tematyka programu jest mi więc bardzo bliskadodaje.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to nowy format Telewizji POLSAT. Sześciu zdolnych projektantów wnętrz rywalizować będzie o wyjątkową nagrodę pieniężną oraz tytuł najlepszego projektanta programu. W każdym odcinku na uczestników czekać będzie zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego, pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projekty mają być odpowiedzią na zmiany, które zachodzą w życiu bohaterów i na ich nowe potrzeby. Poszczególne aranżacje powstaną w specjalnych boksach – kopiach projektowanego wnętrza.

Projektanci będą musieli wykazać się kreatywnością, stylem i co najważniejsze, trafić w gust domowników oraz dwuosobowego jury. To właśnie eksperci wyeliminują jednego z uczestników, który w najmniejszym stopniu odpowie na potrzeby bohaterów odcinka. Wybór zwycięzcy pozostanie jednak w rękach bohaterów, którzy jeszcze długo po programie będą mogli cieszyć się z efektów metamorfozy. Wygrany projekt zostanie zrealizowany w ich domu.

W ostatnim, finałowym odcinku zmierzy się dwóch najlepszych projektantów. – „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to konkurs na naprawdę wielką skalę, a zarazem ogromna dawka wnętrzarskich inspiracji przekazana w prosty, ale ciekawy sposób. Jestem pewna, że widzowie pokochają ten program – podsumowuje prowadząca Anna Wyszkoni.

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” wiosną 2021 roku w Telewizji Polsat

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *