"Disney Junior w Kinie" – specjalne seanse podczas Weekendu Dnia Dziecka

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych widzów na wyjątkowe, premierowe pokazy w dniach 27 i 28 maja. „Disney Junior w Kinie” to niepowtarzalne filmowe wrażenia dla całej rodziny w ramach pełnego zabawy i animacji Weekendu Dnia Dziecka organizowanego wyłącznie w kinach Helios.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Na dzieci czekać będą ich ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz masa atrakcji. Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi wszystkie dzieci do wspólnej zabawy i tańca, a przed każdym seansem odbędą się filmowe konkursy!
W programie znajdą się premierowe pokazy odcinków seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”. Kina sieci Helios w całej Polsce gwarantują wszystkim widzom (bez względu na wiek!) wspaniałe wrażenia filmowe, moc konkursów oraz wspólną zabawę połączoną z edukacją.
Szczegóły oraz możliwość zakupienia biletów na weekendowe seanse specjalne dostępne są pod adresem: www.helios.pl/disney_junior. Najlepszy sposób na udany, filmowy Dzień Dziecka to oczywiście wizyta w kinach Helios

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *