Długiego Dnia Dziecka w Multikinie (wideo)

Jak co roku początek czerwca to święto wszystkich dzieciaków, a w Multikinie jak zawsze będzie co oglądać podczas Długiego Dnia Dziecka! Od 31 maja do 2 czerwca naszym oczkiem w głowie będą przede wszystkim najmłodsi widzowie. Mamy dla nich sporo fajnych filmów – idealnych do oglądania w rodzinnym gronie, a już najlepiej z kartą Rodzina do Kina gwarantującą najniższą cenę każdemu członkowi rodziny!

 

 

Nowy „Aladyn” to najnowsza aktorska wersja klasycznego filmu animowanego Disneya. Na ekranie znowu zobaczymy sprytnego Alu, piękną Dżasminę, nikczemnego Wezyra oraz oczywiście przebojowego dżina, w którego tym razem wciela się Will Smith. Będą znane piosenki i kilka nowych utworów, a cała historia została lekko rozszerzona względem oryginału. Zapowiada się sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa, co czyni nowego „Aladyna” idealnym wyborem na familijny seans!

 

 

Może Wasze dzieciaki mają pośród swoich zabawek cudaki z UglyDolls? Nawet jeśli nie, to na pewno z chęcią obejrzą film animowany poświęcony tym nietypowym pluszakom. Paskudy są bardzo miłe, bystre i przyjazne, ale nie grzeszą urodą, więc często wyklucza je spośród innych pięknych zabawek. Tymczasem paskudne jest cudne! „Paskudy. UglyDolls” to nie tylko świetna zabawa, ale także lekcja tolerancji.

 

 

Jest mały, żółty i bardzo mięciutki, ale niech Was to nie zwiedzie – Detektyw Pikachu jest także świetny w swoim zawodzie! Premierowy seans filmu ze świata Pokemonów to gratka dla wszystkich miłośników tych uroczych zwierzaków. Tym razem dołączymy do Tima i Pikachu, którzy jako duet człowiek-pokemon wpadną na trop spisku mogącego zagrozić pokojowej koegzystencji ludzi z fantastycznymi stworkami. „Pokemon. Detektyw Pikachu” sprawi, że wszyscy będziecie pikać po seansie!

 

 

Mamy także przedpremierową gratkę dla tych, co kochają swoje zwierzaki! Podczas Długiego Dnia Dziecka będziecie mogli przed premierą obejrzeć najnowsze przygody Maksa i ekipy w filmie „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, czyli kontynuacji przebojowego hitu, którego bohaterów pokochały wszystkie dzieciaki. W jakie tarapaty tym razem wpadną rezolutne zwierzęta?

 

 

Od 31 maja do 2 czerwca zapraszamy do Multikina na Długi Dzień Dziecka. Pamiętajcie, że z kartą Rodzina do Kina każdy za swój bilet płaci tyle co dziecko. Zupełną nowością w ofercie jest 20% rabat na wszystkie produkty barowe, a także na zabawki w kinowych sklepikach z gadżetami. Na tym nie koniec! Specjalnie z okazji Długiego Dnia Dziecka do każdego zakupu z kartą Rodzina do Kina rozdamy wyjątkowe książeczki Detektyw Pikachu! Spieszcie się, bo liczba książeczek jest ograniczona.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *