Dokument „Covid-19: Walka z wirusem” na Fokus TV (wideo)

Wstrząsający dokument o pandemii, która zaczęła się w Wuhan i ogarnęła cały świat. Jakich środków używano, aby powstrzymać koronawirusa? Jak tragiczna była sytuacja mieszkańców zamkniętego miasta w Chinach?

 

1 stycznia 2020 roku świat z radością witał Nowy Rok nie przewidując, że już wkrótce ulice największych metropolii opustoszeją, a ludzie w Chinach, a później w innych państwach będą musieli się bronić przed chorobą wywoływaną przez jedną z odmian koronawirusa. 23 stycznia 2020 roku Chiny podjęły bezprecedensową decyzję o poddaniu kwarantannie miasta Wuhan. „Zamknięcie” 11-milionowej metropolii było ekstremalnym, niezbędnym środkiem w walce z wirusem, zagrażającym nie tylko Państwu Środka, lecz całemu światu.

W filmie dokumentalnym „Covid-19: Walka z wirusem” ukazane są wysiłki lekarzy, naukowców, wolontariuszy i przedstawicieli władz, którzy odważnie walczyli z rozprzestrzeniającym się na ogromną skalę koronawirusem. Poznamy świadectwa ich odwagi, nieustannego zaangażowania i poświęcenia. Ich doświadczenia mogą wspomóc inne kraje, które nadal borykają się z opanowaniem pandemii.

„Covid-19: Walka z wirusem” w niedzielę 2 sierpnia o godz. 20:50 na antenie Telewizji Fokus TV

 

COVID 19: Walka z wirusem

👉TYLKO❗ w #FokusTV👈1 stycznia 2020 roku świat z radością witał Nowy Rok nie przewidując, że już wkrótce ulice największych metropolii opustoszeją, a ludzie na całym świecie będą musieli się bronić przed koronawirusem.🧪🌡 Co robiono, aby powstrzymać epidemię❓😷🚨PREMIERA 👉 "COVID 19: Walka z wirusem" – Niedziela, 20:50.

Opublikowany przez FOKUS TV Czwartek, 30 lipca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *