MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Dokument „In Vitro. Nauka czy cud?” w Discovery Life i TVN Style

Z roku na rok w Polsce rośnie liczba par, które zmagają się z problemem niepłodności. Dla wielu z nich jedyną szansą na zajście w ciążę jest właśnie metoda in vitro, wokół której powstało wiele mitów. Pora je wszystkie obalić! Na czym dokładnie polega cały proces? Jak wygląda i ile trwa przygotowanie do zabiegu? Czy trzeba spełnić jakieś warunki, żeby poddać się in vitro? Już 30 stycznia na antenie Discovery Life premiera filmu dokumentalnego „In Vitro. Nauka czy cud?”. W roli przewodnika – Małgorzata Rozenek-Majdan.

 

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat otwarcie wypowiada się o in vitro. Jest szczęśliwą mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki tej metodzie. Obecnie spodziewa się trzeciego dziecka. Uważa, że obalanie mitów dotyczących tego tematu to jej obowiązek. Publicznie walczy z brakiem refundacji tego procesu i wspiera osoby, które zmagają się z problemem niepłodności. Jest autorką książki „In vitro. Rozmowy intymne”. Ma także w planach założenie fundacji.

Dokument, który będzie emitowany na antenie Discovery Life stanowi wyczerpujące i rzetelne kompendium wiedzy o in vitro. Prowadząca zasięgnie porad specjalistów oraz porozmawia z trzema parami, które opowiedzą jej o swoich doświadczeniach. Każda z nich znajduje się na innym etapie starań o dziecko. Widzowie będą mieli także szansę obserwować lekarzy przy pracy i zapoznać się z pełną procedurą leczenia – od wstępnych badań aż do porodu. Obok tego tematu nie można przejść obojętnie.

PREMIERA:

DISCOVERY LIFE, 30 STYCZNIA, GODZ. 19:50

TVN STYLE, 24 LUTEGO, GODZ. 22:25

Fot. TVN / Michał Stawowiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *