Drugi sezon Rozpustnic w październiku na kanale Epic Drama

„Rozpustnice” to emocjonujący serial fabularny, którego akcja rozgrywa się w barwnym, kosmopolitycznym świecie XVIII-wiecznego, georgiańskiego Londynu.
 

 
Podstawowym tematem jest najważniejsza działalność komercyjna w mieście: usługi seksualne. Głównymi bohaterkami tego kontrowersyjnego, ale opartego na prawdziwych historiach serialu są niezwykła Margaret Wells, która stara się łączyć rolę matki z posadą właścicielki domu publicznego oraz Lydia Quigley, jej bezlitosna i cyniczna rywalka.
W serii pojawia się także znakomita aktorka Liv Tyler w roli Lady Isabelli Fitz, kobiety, która ma klasę, pieniądze i pozycję społeczną — a więc wszystko to, o co walczą Margaret i Lydia. Która z kobiet wkradnie się w jej łaski?
W drugim roku wyświetlania serial „Rozpustnice” zebrał wiele entuzjastycznych recenzji, a w serwisie Rotten Tomatoes zdobył imponującą ocenę 95%. W tym sezonie poznamy między innymi Lady Fitz. W tej roli wystąpi Liv Tyler, znana przede wszystkim z trylogii „Władca Pierścieni”, filmu „Armageddon” czy serialu.
„Rozpustnice” w poniedziałek 1 października, godz. 21:00
Rok: 2018
Sezon 2: 8 x 60 min
Twórcy: Moira Buffini, Alison Newman
Obsada: Jessica Brown Findlay, Lesley Manville, Samantha Morton, Liv Tyler, Kate

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *