Drugi sezon „Yellowstone” na Paramount Channel HD

Paramount Channel HD zanotował wzrost udziału w rynku w porównaniu do zeszłego roku. W listopadzie kanał osiągnął udział w rynku na poziomie 0,43% w grupie komercyjnej 16-49, co stanowi wzrost o 30% w porównaniu do zeszłego roku. Z kolei dzienny zasięg kanału wyniósł 1,87%, docierając do ponad 320 tysięcy widzów. Do najchętniej oglądanych filmów należały tytuły takie jak „Indiana Jones i ostatnia krucjata”, „Dzień zagłady”, „Ghost in the Shell”.

 

 

 

Paramount Channel HD niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród widzów, co wynika z szerokiej oferty filmowej. Już 7 stycznia o godz. 20:00 premiera drugiego sezonu amerykańskiego serialu „Yellowstone”. Produkcja z Kevinem Costnerem w roli głównej podbiła serca fanów zza oceanu, zdobywając tym samym pozycję lidera wśród najlepiej oglądanych seriali. „Yellowstone” przedstawia rodzinę Duttonów prowadzącą rozległe ranczo w Montanie. Właściciel John Dutton (Kevin Costner) musi zmierzyć się między innymi z deweloperami oraz rezerwatem Indian, którzy planują przejąć jego ziemię. Dalsze losy komplikują się, gdy John Dutton i jego bliscy nadal walczą o przetrwanie, a nieoczekiwane związki partnerskie, nowi wrogowie i nielojalność mogą przyczynić się do rozpadu rodziny. Emisja serialu na antenie Paramount Channel HD w każdy wtorek o godz. 20:00.

Ponadto, jeszcze w grudniu stacja wyemituje weekendowy maraton z kultową serią reżyserii Quentina Tarantino „Kill Bill”. Akcja filmu skupia się na Pani Młodej (Uma Thurman), która po wybudzeniu się ze śpiączki decyduje się zemścić na ludziach odpowiedzialnych za śmierć jej nienarodzonego dziecka. Część pierwsza na antenie w sobotę, 21 grudnia o godz. 22:15, część druga w niedzielę o godz. 22:20. Paramount Channel HD ma także propozycję dla wszystkich członków rodziny. W środę, 25 grudnia od godz. 14:00 stacja przygotowała świąteczny seans trzech części „Shreka”, a w czwartek, 26 grudnia popołudnie urozmaici Tom Hanks w dwóch kultowych produkcjach. O godz. 14:05 film „Terminal”, a następnie „Cast Away: Poza Światem” o godz. 16:55.

Z kolei w styczniowej ramówce nie zabraknie trzymających w napięciu filmów akcji, największych komediowych hitów oraz produkcji oscarowych. Poniedziałkowe wieczory nadal będą należały do najlepszego kina akcji. Już 13 stycznia o godz. 20:00 „Tajemnice Los Angeles”, a o godz. 23:10 „Ghost in the Shell”. Z kolei dla fanów dobrego humoru w każdą środę stacja oferuje komediowe hity. Na antenie 8 stycznia o godz. 20:00 film „Legenda telewizji 2: Kontynuacja”, a 22 stycznia o godz. 18:00 „Ace Ventura Junior”.

Źródło: Nielsen, 16-49, 0600-2559, udział, zasięg, AMRs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *