MediaZapowiedzi TV

„Drunk History – Pół litra historii” jesienią w Comedy Central

W październiku 2017 roku Comedy Central rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowego „Drunk History – Pół litra historii”, w którym celebryci pod lekkim wpływem alkoholu opowiedzą o historii Polski. Za jego produkcję odpowiada ATM GRUPA.

 

 

Formuła programu polega na tym, że popularne polskie gwiazdy piją drinki przed kamerami. Będąc pod lekkim wpływem alkoholu uczestnicy show odtworzą dzieje państwa i narodu polskiego, a widzowie obejrzą ich opowieści w postaci scenek, odegranych przez aktorów w strojach z tamtej epoki. Wszystkie kwestie wypowiadane są przez gwiazdę, a sami aktorzy naśladują je ruchem ust.

W „Drunk History – Pół litra historii” udział wezmą aktorzy, celebryci, influencerzy oraz gwiazdy kabaretu i stand-upu, m.in. Katarzyna Kołeczek i Bartek Kasprzykowski (wystąpią w pierwszych odcinkach), a w historycznych inscenizacjach pojawią się m.in. Piotr Cyrwus, Mirosław Baka czy Rafał Mohr. Polska wersja „Drunk History” jest oparta na amerykańskim formacie o tym samym tytule, który w Comedy Central zadebiutował w 2008 roku. Format był realizowany na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech.

Premierę polskiej wersji reality-show w Comedy Central zaplanowano na październik 2017 roku.

Producentem wykonawczym „Drunk History” jest ATM GRUPA.

Jeden komentarz do “„Drunk History – Pół litra historii” jesienią w Comedy Central

  • widziałam już zajawki na yt, Kołaczkowska daje czadu, zresztą Zieliński też jest dobry. amerykańska wersja była mega, czekam na 12.10!!!!!! 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *