DVB-TMedia

Dwa lata Telewizji WP

W grudniu stacja obchodziła swoje drugie urodziny. Od początku istnienia stacja odnotowała wzrost w udziale w rynku o 565%*. Pod koniec roku stacja przygotowała wiele nowych propozycji programowych m.in. nowe odcinki SNL Polska – Weekend Update, najnowszy sezon Mam Talent Ameryka oraz programy docutainment Wariaci za kierownicą oraz Po urodę do raju.

 

SNL Polska – Weekend Update – w każdą niedzielę o 20.20

Informacje zawsze w punkt i z przymrużeniem oka! Jedyny taki program na antenie telewizyjnej. Nie zabraknie świetnych gości, którzy uzupełnią jak co tydzień celne podsumowanie tygodnia w wykonaniu duetu niezawodnych prowadzących – Laury Breszki i Kamila Prubana. Magazyn „SNL Polska – Weekend Update” jest swoistą parodią serwisów informacyjnych. Wydarzenia inspirowane faktami są przedstawiane w formie fikcyjnych niusów, które w dodatku są opatrzone zabawną puentą. Nowe wydanie w każdą niedzielę w Telewizji WP o godz. 20.20!

Wariaci za kierownicą – od 5.12, w każdy wtorek o 18.00

Jak jeżdżą kierowcy na całym świecie? Mamy odpowiedź, prezentując najbardziej ekstremalne sytuacje na drogach zarejestrowane przez obiektywy kamer drogowych i samochodowych czy telefonów. To obraz niekiedy braku kontroli, chaosu i złości za kierownicą. Cały przekrój różnorakich incydentów na drodze, z całego świata – tylko w tym programie! Poznamy przypadki szczęściarzy, którym głupota za kółkiem ujdzie na sucho, ale też tych, którzy znaleźli się w złym miejscu o złym czasie.

Mam talent Ameryka – od 19.12, w każdą środę i czwartek o 19.55

Najnowszy, trzynasty sezon najpopularniejszego amerykańskiego talent show. Zwycięzca programu zdobędzie milion dolarów i zyska szansę występu na jednej z najbardziej prestiżowych scen Las Vegas. W walce o atrakcyjne nagrody swoich sił próbują kolejni śmiałkowie. Wśród nich są wokaliści, tancerze, magicy, akrobaci czy komicy. Niezwykle utalentowanych uczestników ocenią jurorzy Howie Mandel, Simon Cowell, Mel B i Heidi Klum. W charakterze gospodyni wystąpi modelka, aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna Tyra Banks.

Po urodę do raju – w każdy wtorek o 22.00

Tajlandia od lat jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Coraz częściej   jednak kraj ten staje się celem osób, które wcale nie przyjeżdżają tam wypoczywać, lecz poprawić urodę. Taki wyjazd może całkowicie odmienić ich życie. Nie są to bowiem zwykłe operacje. Pacjentom zależy na ich przeprowadzeniu, bo często likwidują niedoskonałości, które były przyczyną osobistej tragedii lub kompleksów, z którymi zmagali się przez lata. Kamera towarzyszy osobom decydującym się na zabieg i specjalistom, pod których opiekę trafiają.

*dane: NAM, A16-49, SHR%, XII 2016 vs XI 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *