Edyta Zając w „Tańcu z Gwiazdami” w Polsacie

Jedna z najpiękniejszych polskich modelek w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Podbiła światowe stolice mody, a teraz czeka ją nowe wyzwanie. W jakich kreacjach zobaczymy ją w „Dancing with the Stars”? Czy Edyta Zając na najgorętszym parkiecie w Polsce będzie czuła się równie dobrze jak na wybiegu? Przekonamy się wiosną 2020 roku.

 

 

 

 

Z natury jest romantyczką i uwielbia oglądać filmy tego gatunku. Żyje w ciągłej podróży, dlatego śmieje się, że samolot to jej naturalne środowisko. Zanim spełni swoje marzenie i odleci zamieszkać w Miami, czeka ją jedna z najbardziej niezwykłych przygód w życiu.

W dzieciństwie marzyła, żeby zostać piosenkarką. Przez dwa lata uczęszczała do szkoły muzycznej, a aż siedem lat śpiewała. Do świata modelingu trafiła w wieku 15 lat, dzięki konkursowi w młodzieżowej gazecie. Jej kariera to pasmo niekończących się sukcesów. Występowała na wybiegach w Nowym Jorku, Mediolanie, czy Londynie w strojach najbardziej znanych projektantów.

Choć nie ma doświadczenia w tańcu, na treningach da z siebie wszystko. Jest perfekcjonistką i lubi być najlepsza w tym, co robi. Z piękną modelką zapewne chciałby zatańczyć każdy. Kto zostanie jej partnerem? Dowiemy się tego wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *