Eleven Sports partnerem medialnym FC Bayern Youth Cup Poland 2018

ELEVEN SPORTS został partnerem medialnym turnieju dla młodych piłkarzy FC Bayern Youth Cup Poland 2018, którego finał zostanie rozegrany 22 kwietnia w Białymstoku. Gośćmi specjalnymi wydarzenia odbywającego się na Stadionie Miejskim będą Klaus Augenthaler i Tomasz Frankowski. 
 

 
FC Bayern Youth Cup 2018 to siódma edycja turnieju rozgrywanego w kilku wybranych państwach. Impreza ta daje młodym zawodnikom z różnych miejsc na świecie szansę pokazania swojego talentu. Najlepsi z nich zdobędą wyjątkową nagrodę, którą jest wyjazd do Monachium na pięciodniowy obóz treningowy.
Polska po raz pierwszy jest jedną z aren tego przedsięwzięcia. W krajowym finale, który odbędzie się 22 kwietnia na Stadionie Miejskim w Białymstoku, wystąpi 16 zespołów. Legenda drużyny FC Bayern Klaus Augenthaler, były reprezentant Polski Tomasz Frankowski oraz ekspert ELEVEN SPORTS z licencją trenerską UEFA A, Maciej Kruk, wybiorą spośród uczestników turnieju dziesięciu zawodników, którzy 13 maja zagrają w światowych finałach w Monachium. Zanim młodzi piłkarze z Polski wystąpią na Allianz Arena, będą uczestniczyć w pięciodniowym obozie treningowym, spotkają się z 1. drużyną klubu FC Bayern i obejrzą jej mecz przeciwko VfB Stuttgart z rozgrywkach Bundesligi.
Wydarzeniu FC Bayern Youth Cup Poland 2018 towarzyszyć będzie piknik dla kibiców, podczas którego będzie można, między innymi, spotkać się z Klausem Augenthalerem, legendarnym obrońcą FC Bayern, odwiedzić minimuzeum Bayernu, poznać maskotkę drużyny, niedźwiedzia Berniego oraz zobaczyć trofeum Bundesligi. Na uczestników pikniku czeka także mnóstwo atrakcji, w których będą mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie, między innymi nożny bilard, tor przeszkód oraz strzelanie piłką do celu.
ELEVEN SPORTS pokaże relacje z turnieju oraz pikniku podczas niedzielnych programów studyjnych, które będą towarzyszyć transmisjom meczów ligowych na antenach kanałów stacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *