Eliminacje mistrzostw Europy: Polska – Macedonia Północna w TVP2 i TVP Sport

Gdzie oglądać spotkanie Polska – Macedonia Północna na PGE Narodowym w eliminacjach mistrzostw Europy? W TVP 2, TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport. Początek transmisji w niedzielę już od godz. 18:15.

 

 

 

 

 

Jeśli zespół Jerzego Brzęczka pokona Macedonię Północną zapewni sobie awans do finałów mistrzostw Europy 2020 na dwie kolejki przed zakończeniem eliminacji. W czwartek Polska pokonała w Rydze Łotwę 3:0 po trzech golach Roberta Lewandowskiego.

Po siedmiu kolejkach eliminacji kadra Jerzego Brzęczka jest na najlepszej drodze do awansu na Euro 2020. Polacy prowadzą w grupie G. Mają 16 punktów i o trzy „oczka” wyprzedzają Austrię.


Przypuszczalny skład reprezentacji Polski:

Wojciech Szczęsny – Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Jan Bednarek, Maciej Rybus – Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Krystian Bielik, Piotr Zieliński – Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek.

Oglądajcie przedmeczowe studio w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport już od godz. 18:15. Gośćmi Jacka Kurowskiego będą Maciej Szczęsny, Sebastian Mila i Marcin Żewłakow.

Spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński, a w roli reporterów zobaczymy Rafała Patyrę, Mariusza Jankowskiego, Szymona Borczucha i Radosława Przybysza.

Na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej TVP Sport będzie można obejrzeć mecz Polska – Macedonia Północna w eliminacjach mistrzostw Europy z alternatywnym komentarzem 12-letniego Aleksandra Tomkowiaka, który wygrał konkurs TVP Sport.

Młody komentator skomentuje spotkanie na PGE Narodowym razem z Maciejem Iwańskim, doświadczonym dziennikarzem TVP Sport. Początek transmisji o godz. 20:35.

Polska – Macedonia Północna. Szczegóły transmisji

Rozpoczęcie meczu: 20:45

Początek transmisji: 18:15 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej; 20:10 także w TVP2

Komentatorzy: Jacek Laskowski, Robert Podoliński

Prowadzący studio: Jacek Kurowski

Goście w studiu: Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow, Sebastian Mila

Reporterzy: Rafał Patyra, Mariusz Jankowski, Szymon Borczuch, Radosław Przybysz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *