Wieczór wyborczy w Radiu TOK FM i na tokfm.pl

Na niedzielę, 13 października br. Radio TOK FM przygotowuje dla słuchaczy specjalny program – Wieczór wyborczy, nadawany w godz. 21.00-23.00. W programie, który poprowadzi Maciej Zakrocki, pojawią się analizy ekspertów i publicystów, a także transmisje z wystąpień liderów partyjnych.

 

 

 

 

Reporterzy TOK FM w trakcie nocy wyborczej relacjonować będą to, co dzieje się w sztabach ogólnopolskich komitetów wyborczych. Program będzie można również oglądać na tokfm.pl
Natomiast od 23.00 Paweł Sulik porozmawia na antenie stacji ze słuchaczami w specjalnym wydaniu audycji “Mikrofon TOK FM”.
Wieczór wyborczy Radia TOK FM to jeden z finałowych elementów akcji “Wybory w TOKu”, w ramach której przez prawie miesiąc redakcja stacji szeroko informowała o zbliżającym się głosowaniu i odwiedziła kilkanaście polskich miejscowości. Na akcję złożyły się: specjalne przewodniki parlamentarne, audycje z udziałem słuchaczy i nowy podcast podsumowujący dany dzień kampanii. Redakcja zorganizowała także 17 debat pod hasłem “Usłysz swojego posła” z kandydatami na parlamentarzystów – z udziałem publiczności i w radiowym studiu.
Cykl debat Radia TOK FM pod hasłem “Usłysz swojego posła” zakończy dziś – w czwartek, 10 października br. rozmowa kandydatów ubiegających się o mandat posła z Warszawy. Spotkanie odbywające się w studiu rozgłośni poprowadzi Dominika Wielowieyska. Debaty będzie można słuchać na żywo na antenie TOK FM oraz w aplikacji TOK FM. Transmisja wideo również na tokfm.pl i na stronie Radia TOK FM na Facebooku. A już po debacie będzie można wysłuchać jej w formie podcastu na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.
Więcej szczegółów dotyczących akcji “Wybory w TOKu”, a także debat “Usłysz swojego posła” można znaleźć na: tokfm.pl/wybory oraz na profilu Radia TOK FM na Facebooku i Twitterze.
Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium – podcastów. Liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie – na koniec marca br. wyniosła już ponad 17 tys.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *