Epson wspiera 35. Warszawski Festiwal Filmowy

Po raz 35 startuje Warszawski Festiwal Filmowy w dniach od 11 do 20 października. Firma Epson, jako wieloletni partner przedsięwzięcia, po raz kolejny dostarczy na jego potrzeby projektory 3LCD.

 

 

 

 

W piątek 11 października rozpocznie się 35. Warszawski Festiwal Filmowy, czyli jedna z najważniejszych imprez filmowych w Polsce. WFF potrwa dziesięć dni, do niedzieli 20 października włącznie. Przez ten czas uczestnicy wydarzenia będą mogli obejrzeć aż 80 filmów z 63 krajów, w tym wiele premier.

Podobnie jak w poprzednich latach, Epson jest technologicznym partnerem festiwalu i dostarcza projektory. Urządzenia wyposażone są w technologię 3LCD, która zapewnia jednakowe natężenie światła białego i barwnego. W efekcie projekcja obrazu charakteryzuje się możliwie najlepszą jakością oraz reprodukcją kolorów. Dodatkowo pracująca w biurze festiwalowym drukarka Epson L3160 z rodziny EcoTank obsłuży bieżące potrzeby związane z drukiem korespondencji, dokumentów, etc. Z kolei bilety wstępu na festiwalowe seanse filmowe drukowane będą na kolorowych, atramentowych drukarkach do etykiet i paragonów Epson ColorWorks C3500.

„Od wielu lat, jako firma Epson, jesteśmy partnerem WFF, proponując warszawskiej publiczności doskonałą jakość w wykonaniu projekcji 3LCD. Obok pomocy w seansach, imprezę wspieramy także w zadaniach administracyjnych związanych z drukiem, do których wykorzystywane są modele drukarek takie, jak Epson ColorWorks C3500 (drukarka do etykiet i paragonów) oraz domowy Epson EcoTank L3160″ powiedziała Ewa Pytlak z Epson Polska.

Wszystkie informacje dotyczące festiwalu dostępne są na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *