„Terror: Dzień Hańby” – 9. odcinek oraz powtórka ósmego 10 na AMC

Na 9. odcinek produkcji własnej AMC „Terror: Dzień Hańby” zapraszamy 10 października o 22:00. Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli ósmego odcinka, zapraszamy na powtórną emisję – tego samego dnia o 21:05.

 

 

 

 

Autorami scenariusza do dziewiątego odcinka zatytułowanegoCome and Get Me” są Steven Hanna i Naomi Iizuka, a reżyserem jest Frederick E.O. Toye. Mieszkańcy Terminal Island wracają do domu, gdzie odkrywają, że wiele się zmieniło od czasu, kiedy opuścili wyspę. Członkowie rodziny Nakayama wciąż bardzo mocno odczuwają ból i krzywdy, które wyrządzili sobie nawzajem. Teraz muszą się zjednoczyć, aby zwalczyć ducha, który zagraża ich przyszłości.

„Terror: Dzień Hańby” to osadzona w realiach II wojny światowej, nowa odsłona serialowej antologii utrzymanej w klimacie pełnego napięcia horroru. Fabuła tej części skupi się na niespodziewanych zgonach, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

W serialu występują: Derek Mio jako Chester Nakayama; Kiki Sukezane („Zagubieni w kosmosie”) jako Yuko, tajemnicza kobieta z przeszłości Chestera; Cristina Rodlo (Miss Bala) jako Luz, potajemna dziewczyna Chestera; Shingo Usami (Niezłomny) jako Henry Nakayama, ojciec Chestera; Naoko Mori (Everest) jako Asako Nakayama, matka Chestera; Miki Ishikawa („9-1-1”) jako Amy, przyjaciółka rodziny Nakayama; a także znany aktor, producent, autor i aktywista George Takei („Star Trek”) jako Yamato-san, członek starszyzny oraz były kapitan statku rybackiego.

„Terror: Dzień Hańby” to produkcja AMC Studios, produkowana przez Scott Free Productions, Emjag Productions i Entertainment 360. Serial jest współtworzony i produkowany przez Alexandra Woo i Maxa Borensteina, Woo jest także showrunnerem. Producentami wykonawczymi są ponadto Ridley Scott, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert, Guymon Casady oraz Jordan Sheehan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *