Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSieci kabloweSport w TV

Europejski turniej Combate Global na żywo w Fightklubie!

Czterech znakomitych figterów wagi lekkiej, a tylko jeden z nich wywalczy przepustkę do Combate Copa. Pierwsza odsłona Combate Global wyłącznie z europejskimi zawodnikami w karcie już 1 sierpnia od 23:00 na żywo wyłącznie w Fightklubie!

 

Najbliższy turniej Combate Global będzie miał europejską obsadę, ale zorganizowany zostanie w… Miami. Właśnie na Florydzie o przepustkę do być może wielkiej międzynarodowej kariery powalczą Hiszpan Sebastian Santana (8-3-1), Francuz Maxime Giacalone (5-5), Irlandczyk Patrick Lehane (6-8) oraz Włoch Gianluca Rocca (6-0). Rywalizować będą oni systemem pucharowym – najpierw w dwóch jednorundowych – trwających po pięć minut półfinałach, a następnie w wielkim finale już na dystansie trzech rund po 5 minut każda.

Zwycięzca turnieju nie tylko okaże się najlepszy w Miami, ale przede wszystkim wywalczy dla swojego kraju przepustkę do wielkiego finału Combate Copa. A w nim nie będzie już miękkiej gry! W grudniu w imprezie tej zmierzy się ośmiu znakomitych fighterów wagi lekkiej, a zwycięzca tego wyzwania otrzyma czek na 100 tysięcy dolarów. Kto dołączy w niedzielę do grona finalistów? Dowiesz się, oglądając transmisję w Fightklubie. Początek o godz. 23:00.

Combate Global to federacja, która na początku tego roku przeszła rebranding marki i pod tą nawą funkcjonuje zaledwie od kilku miesięcy. Wcześniej w świadomości kibiców MMA znana była pod marką Combate Americas, a swój przekaz kierowała głownie w kierunku latynoskiej publiczności. Wraz z odświeżoną nazwą zmieniła się również filozofia organizacji, która chce mocniej otworzyć się na świat, a dowodem na to jest właśnie najbliższa gala Combate Global z udziałem europejskich zawodników.

Wraz z ogłoszeniem nowej nazwy organizacja podpisała pięcioletni kontrakt na telewizyjne partnerstwo z Univision, wspólnie z którym planuje wyprodukować w najbliższych latach ponad 150 telewizyjnych imprez. Rozmach nie może jednak dziwić, skoro za projektem stoi m.in. Campbell McLaren, jeden ze współtwórców Ultimate Fighting Championship.

Gala Combate Global w niedzielę 1 sierpnia o godz. 20:30 na żywo wyłącznie w Fightklubie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *