PolecaneSport w TVTVN Discovery Polska

Eurosport pozyskał prawa do mistrzostw świata w lekkoatletyce w Doha!

Eurosport 1 pokaże w Polsce na żywo najważniejszą imprezę lekkoatletyczną w 2019 roku – mistrzostwa świata, które rozegrane zostaną w Doha od 27 września do 6 października. Odbywające się w Katarze mistrzostwa stanowią jeden z najważniejszych kroków na drodze do igrzysk olimpijskich w Tokio, które już w przyszłym roku w całości pokaże tylko Eurosport.

 

 

 

– Lekkoatletyka to jeden z najważniejszych sportów dla Polaków, a także dyscyplina od lat kojarząca się z Eurosportem. Nasza reprezentacja jest jedną ze światowych potęg i największych nadziei na sukcesy podczas przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Tokio. Nabycie praw do transmisji mistrzostw świata w Doha było więc strategiczną decyzją, dzięki której kibice i widzowie Eurosportu będą mogli wraz z nami emocjonować się i przeżywać kolejną wielką imprezę sportową na drodze do Tokio powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, członek zarządu grupy Discovery TVN.

Na mocy umowy z EBU, Eurosport 1 pokaże w Polsce na żywo mistrzostwa świata w lekkoatletyce, które rozegrane zostaną w Doha od 27 września do 6 października. Wszystkie transmisje dostępne będą także w Eurosport Playerze. Największą lekkoatletyczną imprezę w 2019 roku skomentują Marek Rudziński, Paweł Ulbrych i Janusz Rozum. Reporterem Eurosportu w Katarze będzie Kacper Merk, a specjalnym ekspertem na miejscu Robert Korzeniowski, najbardziej utytułowany polski olimpijczyk i ambasador Eurosportu.

Polscy kibice mogą spodziewać się w Doha wielu emocji związanych ze startami biało-czerwonych. W gronie faworytów w swoich konkurencjach będą m.in. sztafeta 4×400 m kobiet, młociarze Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki, kulomioci Michał Haratyk i Konrad Bukowiecki, skoczkowie wzwyż Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski, a także Adam Kszczot na 800 m i Marcin Lewandowski na 1500 m.

Więcej informacji o mistrzostwach świata w Doha, lekkoatletyce i innych dyscyplinach olimpijskich, w tym wiele materiałów wideo, wywiady, artykuły i analizy na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału.

Plan transmisji Mistrzostw świata w lekkoatletyce Doha 2019 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze:

  • Piątek, 27 września, 15:25 i 22:45
  • Sobota, 28 września, 15:25 i 22:30
  • Niedziela, 29 września, 19:00
  • Poniedziałek, 30 września, 15:25
  • Wtorek, 1 października, 15:30 i 19:00
  • Środa, 2 października, 15:30
  • Czwartek, 3 października, 15:30
  • Piątek, 4 października, 19:00
  • Sobota, 5 października, 15:30
  • Niedziela, 6 października, 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *