EWTN Polska oficjalnie rozpoczęła nadawanie (wideo)

Obecnie program EWTN Polska dostępny jest w Internecie. Docelowo Stację będzie można oglądać w telewizjach kablowych oraz na platformach cyfrowych. W ramówce znajdują się codzienne transmisje nabożeństw z Niepokalanowa, programy amerykański i własne produkcje o tematyce społecznej, a zwłaszcza małżeńskiej i rodzinnej.

 

 

 

 

Dziś uruchomiliśmy wrocławskie studio, to świetna okazja aby się spotkać w światowej rodzinie EWTNmówi ks. Piotr Wiśniewski, dyrektor polskiego Oddziału.

Na spotkanie przyjechali do Wrocławia reprezentanci EWTN z całego świata m.in. szef sieci Michael Warsaw z USA, goście z Czech, Chorwacji, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Eucharystii inaugurującej działalność Stacji przewodniczył bp Andrzej Siemieniewski, biskup pomocniczy archidiecezji wrocławskiej, a homilię wygłosił dyrektor EWTN Polska Ks. Piotr Wiśniowski.

To wspaniały dzień dla Kościoła w Polsce i całej rodziny EWTN na całym świecie. Wierzę, że św. Maksymilian Kolbe i Matka Angelika patrzą na nas z nieba i się uśmiechają – mówił Michael Warsaw, prezes Zarządu i dyrektor wykonawczy EWTN podczas inauguracji.

W spotkaniu wziął udział abp Marian Gołębiewski, arcybiskup senior archidiecezji wrocławskiej, który poświecił  nowe, wrocławskie studio telewizji.

 

https://youtu.be/oF0xACPbE8I

 

Obecnie program EWTN Polska dostępny jest w Internecie. Docelowo Stację będzie można oglądać w telewizjach kablowych oraz na platformach cyfrowych.

W ramówce znajdują się codzienne transmisje nabożeństw z Niepokalanowa, programy amerykański i własne produkcje o tematyce społecznej, a zwłaszcza małżeńskiej i rodzinnej.

OGLĄDAJ EWTN Polska

 

 

Program na poniedziałek 22 października 2018

7.00 Eucharystia z Niepokalanowa LIVE
8.00 Matka Angelika Live Classics
9.00 Jacek Pulikowski zaprasza
9.30 Adoracja z Niepokalanowa LIVE

19.00 Matka Angelika Live Classics
20.00 Jacek Pulikowski zaprasza
20.30 Adoracja z Niepokalanowa LIVE

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *