Fakty – codzienne informacje w TVN

„Fakty” to od wielu lat najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce. Od ponad 20 lat stanowią rzetelne i wiarygodne źródło informacji dla Polaków w kraju i za granicą. Codziennie o godz. 19.00 Justyna Pochanke, Anita Werner, Diana Rudnik, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają najważniejsze informacje z kraju i ze świata, przyciągając przed ekrany miliony widzów.

 

 

 

 

 

Aktualne wydarzenia polityczne i gospodarcze, sprawy społeczne i zdrowotne, które mają wpływ na życie wszystkich Polaków. Codzienna porcja najświeższych informacji przygotowana przez zespół uznanych dziennikarzy i reporterów. Regularnie dla widzów TVN przygotowywane są kompleksowe materiały, m.in. relacje z obrad sejmowych, doniesienia z zagranicy, istotne newsy regionalne wraz z opiniami specjalistów. Zespół „Faktów” tworzą prezenterzy: Justyna PochankeAnita WernerDiana RudnikGrzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak wraz z zespołem reporterów oraz korespondenci zagraniczni.

Codzienne wydanie „Faktów” można oglądać́ nie tylko przed telewizorem, ale także online za pomocą̨ platformy Player.pl oraz poprzez aplikację mobilną TVN24 GO. Na markę „Faktów” składają̨ się̨ także takie wydania, jak m.in. „Fakty o świecie”„Fakty po południu” czy „Fakty po Faktach”, emitowane zaraz po głównym wydaniu, gdzie prowadzący wraz z zaproszonymi gośćmi komentują̨ najistotniejsze tematy dnia.

FAKTY – CODZIENNIE, 19:00 w TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *