TTV startuje z wiosenną ramówką

TTV startuje z nową ramówką – wiosna 2020 będzie niezapomniana. Nowości, które dla was przygotowaliśmy to istna petarda! Każdy znajdzie dla siebie coś, co urozmaici czas i natchnie pozytywną energią. Jakie programy pojawią się wiosną na ekranach waszych telewizorów?

 

 

 

 

„Kanapowcy”

Bohaterowie nowego reality show TTV nie czują się komfortowo ze swoim ciałem. Wyjście na basen z dziećmi, czy rozebranie się przed partnerką stało się dla nich wręcz paraliżującym przeżyciem. Nadwaga stała się problemem nie tylko dla nich, ale też dla całej rodziny. Pora coś z tym zrobić!

Kamery programu śledzić będą codzienność każdego z mężczyzn. Na ile silna okaże się ich motywacja do osiągnięcia celu? Dotychczasowi miłośnicy piwa, chipsów i niezdrowego tłuszczu będą mieli pięć miesięcy na zmianę swoich nawyków. Efekt zależy od nich samych. Wsparcie i motywacja trenera, ścisła dieta, ćwiczenia oraz opieka lekarska – tyle gwarantuje im udział w programie, z którego w każdym momencie mogą się wycofać. Czy to wystarczy?

Na koniec czeka ich prawdziwe wyzwanie – udział w ekstremalnym biegu, do którego trenować będą pod okiem profesjonalisty, Krzysztofa Ferenca. To osoba, która mobilizuje i doradza, jednak ostateczną decyzję pozostawia zawsze „Kanapowcom”.

Premiera: 7 marca o godz. 22:00.

„Down the road. Zespół w trasie”

„Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości?

Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W tym programie poznacie ich ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy.

Premiera: niedziela, godz. 22:00

„Kto to kupi?”

Ten program daje zwykłym ludziom możliwość zaprezentowania i sprzedaży swoich innowacyjnych, często szalonych produktów. O tym, czy wykorzystają tę szansę zdecyduje publiczność zgromadzona w studio oraz inwestorzy zasiadający w jury.

Uczestnicy mają tylko 90 sekund na zademonstrowanie swojego produktu. Jeśli w tym czasie uda im się nakłonić do zakupu przynajmniej jedną osobę zasiadającą na widowni,  dostaną się do drugiego etapu. To właśnie tam będę mieli szansę na przekonanie do swojego pomysłu inwestorów. Który z nich okaże się lepszym sprzedawcą oraz innowatorem i wyjdzie ze studia bogatszy?

Prowadzącymi program są Jan Pirowski, dziennikarz i prowadzący popularno-naukową serię „DeFacto” oraz Krzysztof Ufnal, znany widzom z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”.

Premiera: 1 marca o godz. 16:00.

DeFacto Bosacka

Nowość z Katarzyną Bosacką w roli prowadzącej! Program „DeFacto Bosacka” odkryje w jaki sposób możemy na co dzień poprawiać jakość swojego życia. Formuła pełna będzie zaskakujących i nieoczywistych statystyk dotyczących każdego z nas.

Czy zwierzęta domowe potrafią wykrywać choroby swoich właścicieli? Badania wskazują, że już 55% Polaków ma swoich wiernych pupilów. W jaki sposób wpływa to na nasze zdrowie? Na widzów czekać będzie dużo ciekawostek i odkryć ze świata, które niewielkim kosztem ułatwią każdemu życie i pracę oraz dzięki którym można podreperować swoje zdrowie oraz zadbać o nasz portfel. Tematów do rozmów będzie wiele!

Katarzyna Bosacka przez ponad 20 lat dziennikarskiej kariery zajmowała się edukacją – żywieniową, konsumencką, zdrowotną oraz naukową. Spod jej pióra wyszło 10 książek i kilka programów telewizyjnych na antenie TVN Style.

Premiera: 23 marca o 16:05 (emisja od poniedziałku do środy)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *