Filip Chajzer zaprosi do niezwykłego świata "Hipnozy"

W sobotnie wieczory TVN szykuje doskonałą porcję rozrywki, która najwięcej radości dostarczy oglądana w szerokim gronie i udowodni, że śmiech bywa zaraźliwy. Charyzmatyczny Filip Chajzer zabierze przyjaciół, rodziny, sąsiadów oraz znajomych w niezwykły świat „Hipnozy”! Proste czynności nabiorą w nim zupełnie innego znaczenia i sprawią, że w sobotę o godzinie 20:00 uśmiech nie będzie nikomu schodził z twarzy.
 
Filip Chajzer zaprasza na wyjątkowy program! Każdy jego odcinek będzie nieprzewidywalny, bo wszyscy uczestnicy zostaną wprowadzeni w stan hipnozy. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji widzowie zobaczą więc rozrywkę w zupełnie nowym wydaniu, poznając jednocześnie zaskakujące możliwości ludzkiego umysłu. „Hipnoza” to produkcja, która zaskoczy i rozbawi, a najwięcej pozytywnych emocji dostarczy oglądana w towarzystwie innych osób.
„Jesteś przekonany, że…” – tymi słowami Artur Makieła, certyfikowany hipnotyzer należący do British Association of Hypnotherapy, rozpocznie jedyną w swoim rodzaju zabawę z dużą dawką humoru i śmiechu. Pięcioosobowa drużyna będzie rywalizować o nagrodę pieniężną, wykonując określone, pozornie proste zadania. Ich realizację pokrzyżuje jednak hipnoza. Jak bowiem skupić się na zadaniu, kiedy jedna z uczestniczek jest przekonana o głębokiej miłości do prowadzącego, który za moment poprosi ją o rękę? Co zrobi mężczyzna, który uwierzy, że jest światowej klasy śpiewakiem? W programie pojawi się także uczestnik pewny tego, że jest Patrickiem Swayze i znalazł swoją Demi Moore…
Wszyscy bohaterowie nowej produkcji wybierani są na podstawie kilkupoziomowych testów podatności na hipnozę. Program oparty jest na brytyjskim formacie BBC „You are back in the room”, który w Wielkiej Brytanii przyciągnął przed telewizory ponad 5 milionów osób. Z podobnym sukcesem podbił serca widzów z Australii, Francji, Holandii, Słowenii, Kolumbii, USA oraz Nowej Zelandii.
„Hipnoza” realizowana jest przez firmę ATM Grupa z udziałem publiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *