„Kobieta na krańcu świata” – odcinek 9

Dziewiąty sezon „Kobiety na krańcu świata” to nie tylko sześć krajów i 80 tysięcy kilometrów drogi przebytej przez Martynę Wojciechowską i jej ekipę. To przede wszystkim niezwykłe historie bohaterek z całego świata. Już w najbliższą niedzielę widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję przyjrzeć się kulisom powstawania programu!

 

 

 

 

Jedną z najważniejszych wartości w życiu Martyny Wojciechowskiej jest wolność. W dziewiątym sezonie „Kobiety na krańcu świata”, dziennikarka postanowiła sprawdzić co oznacza to pojęcie. Szczere rozmowy z kobietami z krańców świata często prowokują do zadawania ważnych pytań. Jaką cenę muszą zapłacić boliwijskie cholity za swoją niezależność i wolność? Czy matki dżihadystów mogły wpłynąć na swoje dzieci? Dlaczego Boliwijscy Menonici świadomie decydują się na życie w świecie, którym rządzą  sztywne reguły? Czy można zakochać się w plastikowej lalce, a nawet się z nią ożenić?

Próbując odnaleźć odpowiedzi na tak trudne pytania, ekipa programu „Kobieta na Krańcu świata” pokonała ponad 80 tysięcy kilometrów, czyli dwa razy okrążyła kulę ziemską. Ponad 120 godzin spędziła w samolotach, a na samych lotniskach… dodatkowe 2 tygodnie. Po raz pierwszy Martynie Wojciechowskiej i jej zespołowi groziło też ryzyko deportacji i więzienia.

Już w najbliższym odcinku widzowie będą mieli szansę zobaczyć nieemitowane wcześniej fragmenty dziewiątego sezonu „Kobiety na krańcu świata” i przyjrzeć się kulisom programu.

PRAPREMIERA: TRAVEL CHANNEL, 4 LISTOPADA (SOBOTA), GODZ. 11:00

PREMIERA DZIEWIĄTEGO ODCINKA: TVN, 5 LISTOPADA (NIEDZIELA), GODZ. 11:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *