„Filmowa Wiosna dla niej i dla niego” – nowa kolekcja filmów dla Abonentów nc+

Specjalnie dla wszystkich swoich Abonentów z okazji długo wyczekiwanej wiosny, platforma nc+ przygotowała kolekcję VOD, składającą się z 15 filmów z udziałem największych gwiazd światowego kina. Kolekcja jest dostępna bez dodatkowych opłat, a filmy można obejrzeć w nc+ GO TV na ekranie telewizora, po podłączeniu dekodera do internetu lub w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie.
 

 
W ramach kolekcji „Filmowa wiosna dla niej i dla niego” znajdą się zarówno produkcje dedykowane miłośnikom filmów akcji oraz thrillerów, jak i komedie oraz wzruszające melodramaty.
Dla fanów mocnego kina nc+ przygotowało znane produkcje, m.in. thriller psychologiczny „Bez reguł”, skupiający się wokół zagrożenia jakie niosą dla Stanów Zjednoczonych bomby jądrowe, z brawurową rolą Samuel’a L. Jackson’a („Niezawistna ósemka”). Ponadto, doskonały thriller „Prawo zemsty” z Gerardem Butlerem („300”) oraz Jamie’m Fox’em („Django”) w rolach głównych. Dodatkowo, „Ostatnie zlecenie”, „Horseman. Jeźdźcy Apokalipsy” oraz „Ostatni pasażer”.
W kolekcji nie zabraknie również dramatów, a wśród nich zwycięzca nagród Goya w 4 kategoriach – „9 mil”. Film opowiada o losach młodego mężczyzny (Luis Tosar), który decyduje się zostać kurierem przemycającym haszysz między Hiszpanią a Afryką. Abonenci będą również mieli dostęp do komedii kryminalnych: „7 psychopatów” oraz „Centralne biuro uwodzenia”.
Ze specjalną dedykacją dla kobiet, nc+ wybrało doskonałe i pełne emocji produkcje, m.in. opartą na faktach historię słynnego romansu duńskiej królowej „Kochanek królowej”, czy nominowaną do nagrody Oscara oraz Złotego Globa, wzruszającą produkcję „Przed północą” z Ethan’em Hawke’m („Boyhood”) i Julie Deply („Przed zachodem słońca”) w rolach głównych. Prócz tego, komedie romantyczne „Cena uczuć” oraz „Stara miłość nie rdzewieje”.
Wśród romansów znajdzie się również trzecia część serii „Smak życia” z francuską wybitną aktorką Audrey Tautou („Amelia”) w jednej z głównych ról. Dodatkowo, wzruszający melodramat oparty na powieści Nicholasa Sparks’a „Wciąż ją kocham” oraz film opowiadający o skomplikowanych relacjach „Gry weselne”. Kolekcja dostępna jest dla wszystkich Abonentów, bez dodatkowych opłat, zarówno w nc+ GO w zakładce VOD, jak i w nc+ GO TV w kategorii FILM. Filmy nie są dostępne na dysku dekoderów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *