DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

Filmowy Sylwester i Nowy Rok w TVP Kobieta

W sylwestrową noc oraz Nowy Rok, TVP Kobieta zaprasza na filmową ucztę. Widzowie obejrzą produkcje takie jak „Młoda Wiktoria”, „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”, „Sabrina” czy „Last Vegas”.

W sylwestrową noc antena zaprasza na najlepsze produkcje pełne miłości, wzruszeń, inspiracji oraz pasji. Już o 19:00 widzowie zobaczą film „Młoda Wiktoria”. To opowieść o młodzieńczych latach i początkach panowania wyjątkowej, niezależnej królowej.

O godz. 21:50 „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”. Samotna matka nastolatki (w tej roli Sarah Jessica Parker), postanawia zabrać córkę do Toskanii, gdzie spotyka swoją dawną miłość. Czy kobieta da się porwać uczuciu?

„Odwróceni zakochani” to kolejna propozycja anteny (godz. 23:30). Nietypowa historia zakochanych żyjących w dwóch różnych światach. Czy mimo zakazów i niebezpieczeństwa miłość zwycięży i uda im się połączyć?

W noworocznym repertuarze TVP Kobieta nie zabraknie propozycji z wielkim uczuciem w roli głównej. Antena zaprasza na kultową „Sabrinę”. Kobieta z nieatrakcyjnej dziewczyny zmienia się w prawdziwą piękność, która skrada niejedno męskie serce. Komedia romantyczna z Julią Ormond i Harrisonem Fordem 1 stycznia o godz. 15:00.

„Jeden dzień” to następna propozycja anteny. Dexter jest przekonany, że czeka go świetlana przyszłość, wielka kariera i romanse. Zaprzyjaźnia się z mało atrakcyjną kobietą (Anne Hathaway), a ich losy się splatają. Czy świat blichtru przysłoni mu prawdziwą miłość? Ten wyjątkowy melodramat o godz. 19:30.

Ostatnia propozycja to duża dawka humoru w komedii „Last Vegas”. Robert De Niro, Michael Douglas oraz Morgan Freeman zaproszą widzów na wieczór kawalerski i udowodnią, że mężczyźni z takim doświadczeniem potrafią się bawić lepiej niż niejeden dwudziestolatek. Zapowiada się niezła impreza! Zapraszamy o godz. 22:25.

Foto: TVP Kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *