Finaliści 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Oto finaliści 9. edycji: Filip Lato, Krzysztof Szczepaniak, Anna Guzik i Janek Traczyk. Po dziewięciu odcinkach przebojowych zmagań już wszystko jasne! To oni będą rywalizować o nagrodę główną „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czyli czek na 100 tysięcy złotych do przekazania na wskazany cel charytatywny.
 

 
Wiele tygodni przygotowań do sobotnich występów, treningi wokalne z Agnieszką Hekiert oraz choreografem Krzysztofem „Krisem” Adamskim, godziny w charakteryzatorni, a potem kilka błyskotliwych minut na scenie. Na koniec każdego odcinka głosowanie jurorów, punkty od innych uczestników i ranking, który przed finałem podzielił startujące gwiazdy na dwie grupy.
W tej pierwszej znaleźli się: Anna Guzik, która oczarowała wszystkich w szóstym odcinku jako Hanna Banaszak, Jan Traczyk – bez wygranej tygodnia, ale bardzo często blisko czołówki m.in. jako Sława Przybylska i Eminem, dwukrotnie triumfujący Krzysztof Szczepaniak jako Shirley Bassey oraz Andrzej Rosiewicz, a także Filip Lato – z sukcesami jako mroczny Jason Derulo i ikoniczny Czesław Niemen. Oto „Top 4” dziewiątej edycji. Ich solowe popisy przesądzą, kto sięgnie po nagrodę główną.
Druga czwórka w finale także będzie miała swój czas i zaprezentuje się w duetach. Na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zobaczymy Izabellę Miko, Natalię Krakowiak, Joannę Lazer – „Rudą” z Red Lips i Andrzeja Młynarczyka. Jakie wyróżnienia i nagrody dodatkowe trafią w ich ręce?
Widzowie Polsatu ostatni raz w tym sezonie przeniosą się w magiczny świat muzyki, przebojów dawnych i współczesnych, teledysków, stylizacji i wyjątkowych dźwięków. Znów będzie można zachwycać się wcieleniami, umiejętnościami aktorskimi i talentem wokalnym. Jak przystało na najlepszy program rozrywkowy! Zapraszamy na pasjonujący finał 19 maja!
 Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę 19 maja o godz. 22:10 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *