FOX ogłasza datę powrotu drugiej części 9. sezonu The Walking Dead!

Finał połowy sezonu The Walking Dead zostanie wyemitowany dzisiaj o godz. 22, a FOX już teraz ujawnia datę powrotu produkcji po przerwie – będzie to w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00, czyli kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych. Czego widzowie mogą się spodziewać w nowych odcinkach?

 

Nadal będziemy obserwować bohaterów mierzących się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat oraz z tym, jaki wpływ mają na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich sta

Jedno natomiast wiedzą na pewno – znów są w wielkim niebezpieczeństwie. Wkrótce zdadzą sobie sprawę, że świat nie działa tak jak im się wydawało do tej pory. Wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali nie gwarantują im już bezpieczeństwa. Na ich drodze staje nowe zagrożenie. Wkrótce okaże się, że wszystko co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu do tego co ich czeka. Bohaterowie zaczną wszystko kwestionować, a w ich życie wedrze się niepokój i przerażenie.

The Walking Dead powróci na FOX już w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *