Sport w TV

Gala Arena Fight Night w Fightklubie

Już w najbliższą sobotę w płockiej Orlen Arenie nowe wydarzenie dla fanów sportów walki. Tego dnia na Mazowszu odbędzie się ciekawa gala Arena Fight Night w sumie z ośmioma walkami, w tym trzema o mistrzowskie pasy. Na żywo w Fightklubie.

Pierwszą częścią płockiej gali będzie kickboxerski mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Ukrainy. W ringu zaplanowano pięć pojedynków, wszystkie odbędą się w przedziałach wagowych pomiędzy 54 a 91 kilogramów. Zgromadzeni w Orlen Arenie i przed telewizorami widzowie mogą szykować się na dużą dawkę sportowych emocji, każda z pięciu konfrontacji zapowiada się bowiem wybornie, a o jakości widowiska świadczyć mogą nazwiska zakontraktowane na galę.

W polskim obozie wystąpią m.in. Mateusz Niżejewski i Michał Grzesiak, a więc mistrzowie świata WAKO z Budapesztu z ubiegłego roku. Biało-czerwonych barw bronić będą ponadto również Marcin Szreder i Marta Chojnoska. Organizatorzy nie zdradzają jeszcze nazwisk wszystkich rywali Polaków, wiadomo jednak, że Ukraińcy stawią się w Płocku w bardzo mocnym zestawieniu, a z ich szeregów dobiegają komunikaty świadczące o tym, że do Polski przyjeżdżają w jednym celu – odnieść tu cenne i niezwykle prestiżowe zwycięstwo.

Druga część Arena Fight Night to trzy pojedynki wieczoru, stawką których będą trzy mistrzowskie pasy. Jako pierwsi o tytuł międzynarodowego mistrza Polski WKA K1 powalczą Mateusz Niżejewski i Denis Levitsky. Po nich o pas mistrza Europy WKL K1 zmierzą się Wojciech Burdanowski i Igor Gavrilyuk. Zwieńczeniem gali będzie z kolei niezwykle ciekawie zapowiadająca się potyczka Jacka Jasiona z Leilą Nazim, stawką której będzie pas mistrza świata WKL KickBoxing Fullcontact.

Gala Arena Fight Night już 29 września o godz. 19.00 na żywo wyłącznie w Fightklubie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *