„M jak Miłość” z rekordem oglądalności

Wczorajszy odcinek serialu „M jak Miłość” w TVP2 zanotował rekordową widownię: 5,6 mln widzów. Był to najlepszy wynik oglądalności od 24 kwietnia 2018 r., a jednocześnie najchętniej oglądany odcinek tego sezonu. Serial bezapelacyjnie wygrał z konkurencją, przy udziałach 35,9% był liderem pasma.
 

 
Serial „M jak Miłość” emitowany od 2000 roku to opowieść o kilkupokoleniowej rodzinie Mostowiaków, ich codziennym życiu, problemach, zmaganiach z przeciwnościami losu, sukcesach i porażkach. Głównym wątkiem jest oczywiście… miłość.
W dwudziestej serii hitu Dwójki „M jak Miłość” do obsady dołączył Rafał Szatan. Znany muzyk wciela się w Eryka – pianistę, którego Asia pozna w bistro i który zaproponuje jej, by wspólnie nagrali piosenkę.
W Grabinie pojawił się także Stefan Friedmann! Popularny aktor i satyryk gra Józefa Modrego – dżentelmena, którego Barbara (Teresa Lipowska) pozna na kursie języka angielskiego.
W nowym sezonie do Polski przyleci Agata, siostra Artura Rogowskiego w tej roli Katarzyna Kwiatkowska. Lekarka postanowi zostać na stałe w Grabinie – i zdobędzie pracę w lokalnej przychodni. Mostowiacy z radością przyjmą ją do rodziny.
Reżyseria: Leszek Korusiewicz, Kinga Lewińska, Krzysztof Łukaszewicz, Mariusz Malec. Obsada: Rafał Szatan, Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Katarzyna Cichopek, Adrianna Kalska, Teresa Lipowska i inni.
„M jak miłość”: emisja w TVP2 od poniedziałku do wtorku o godz. 20.55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *