Gala KSW 47 w Netii

Już w sobotę, 23 marca, w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się gala KSW 47. W walce wieczoru zobaczymy najsilniejszego człowieka na Ziemi – Mariusza Pudzianowskiego oraz debiutującego w KSW, Szymona Kołeckiego – złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów.

 

Przed widzami, aż 9 pojedynków. Były mistrz i ulubieniec tłumów, Borys Mańkowski zmierzy się z kontrowersyjnym Normanem Parkiem. A w wadze ciężkiej Brazylijczyk Fernando Rodrigues Jr. zawalczy z Satoshi Ishii – złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich z Pekinu.

Trzecim medalistą olimpijskim w karcie walk będzie polski zapaśnik Damian Janikowski, który skrzyżuje rękawice z Aleksandarem Iliciem.

Widzowie będą mogli również zobaczyć mistrza KSW w wadze ciężkiej, Phila de Friesa oraz mistrza w kategorii półciężkiej, pogromcę Mameda Khalidova, Tomasza Narkuna, a stawką pojedynku będzie pas królewskiej kategorii wagowej należący do Anglika.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli obejrzeć gali na żywo przygotowaliśmy bardzo ciekawe rozwiązanie – galę będzie można obejrzeć zamawiając dostęp poprzez aplikację PPV w menu głównym Netia Playera. Wydarzenie będzie transmitowane na kanale 500.

Do soboty dostęp kosztuje 34,90 zł, natomiast w dniu gali – 39,90 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *