Technologia - Promocje

Galaxy Watch Active2 w wyjątkowej promocji

W ramach najnowszej promocji Samsung Premia, przy zakupie Galaxy Watch Active2 można otrzymać zwrot nawet 300 PLN na konto.

 

 

 

 

 

  • Promocji podlegają urządzenia Galaxy Watch Active2 zakupione w okresie 14.04 – 10.05 2020r. u jednego z partnerów handlowych Samsung.[1]
  • W ramach promocji kupujący mogą odzyskać 300 PLN zwrotu na swoje konto w przypadku zakupu modelu Galaxy Watch Active2 (stal nierdzewna) lub 250 PLN zwrotu przy nabyciu Galaxy Watch Active2 w wersji aluminium.

Aby wziąć udział w promocji należy nie później niż w ciągu 7 dni od zakupu zarejestrować urządzenie w formularzu dostępnym na stronie www.premia-smartwatch.samsung.pl. Wymagane jest posiadanie konta w Samsung Members. Po weryfikacji zgłoszenia, w terminie od 14 do 17 dni od potwierdzenia jego poprawności na konto kupującego wpłynie przelew ze zwrotem części wydanej kwoty (300 PLN lub 250 PLN – w zależności od zakupionego modelu).

Galaxy Watch Active2 – wszechstronny asystent na nadgarstku

Galaxy Watch Active2 to elegancki, intuicyjny smartwatch, który wspiera użytkownika w codziennych aktywnościach, pomagając zadbać o dobrą organizację, kondycję i zdrowie.[2] Po sparowaniu zegarka z kompatybilnym smartfonem można bezpośrednio z nadgarstka odbierać połączenia, wysyłać maile, odbierać powiadomienia z serwisów społecznościowych i dodawać swoje reakcje.

Smartwatch monitoruje poziom stresu, jakość snu a także aktywność fizyczną. Umożliwia ręczne śledzenie 40 rodzajów aktywności, z których siedem — bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, pływanie, wiosłowanie, ćwiczenia na orbitreku i ćwiczenia dynamiczne — wykrywane są automatycznie. Galaxy Watch Active2 monitoruje również ćwiczenia i aktywności wykonywane w domu, takie jak brzuszki, deska, joga, krokodylki, pajacyki, pilates, pompki, przysiady, rozciąganie, unoszenie nóg, unoszenie tułowia, wykroki. Swobodną obsługę zapewnia nowy, cyfrowy dotykowy pierścień.

Dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji Galaxy Watch Active2 można w prosty sposób dopasować do stylu właściciela. Do wyboru są dwa rozmiary smartwatcha: 44 mm lub 40 mm, oraz dwa style wykonania: lekkie aluminium z paskiem z fluoroelastomeru (FKM) lub solidna stal nierdzewna z paskiem skórzanym. Dodatkowo, użytkownicy mają do wyboru szeroką gamę opcjonalnych, stylowych pasków oraz tarcz.

Więcej informacji na temat promocji na zakup Galaxy Watch Active2 można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/pl/campaign/smartwatch/premia/.

 

[1] Lista partnerów handlowych Samsung dostępna w regulaminie promocji na stronie  https://www.samsung.com/pl/campaign/smartwatch/premia/

[2] Smartwatch Galaxy Watch Active2 przeznaczony jest wyłącznie do ogólnych celów fitnessowych i dotyczących kondycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *