MediaPolsatZapowiedzi TV

#zostańwdomu: Tydzień z Polsatem 14 – 17 kwietnia

Wtorek to heroiczna walka Willa Smith i Jeffa Goldbluma z kosmitami w „Dniu niepodległości” oraz zmagania polskiej policji z mafią w „Pitbullu”. W środę i czwartek ekipa „Naszego Nowego Domu” pokaże, jak można odmienić komuś życie remontując jego dom. Seriale „Zawsze warto” i „Przyjaciółki” udowodnią, że wzajemne wsparcie i przyjaźń są bezcenne, a Julia Roberts sama znajdzie sposób, by uwolnić się od męża tyrana. Perypetie bohaterów „Pierwszej miłości” tylko do czwartku, kolejne odcinki jesienią. „Gliniarze” niezmiennie od poniedziałku do piątku na straży prawa. Poznajcie szczegóły, jak spędzić tydzień z Polsatem 14 – 17 kwietnia.

 

 

 

Wtorek; 14.04.2020

Dzień niepodległości

Will Smith, Jeff Goldblum i Bill Pullman w filmie „mistrza zniszczenia” Rolanda Emmericha. Niepowtarzalne, wyjątkowe w historii kina, z szalenie rozbudowanymi efektami widowisko science-fiction.

Jeden z najbardziej kasowych filmów ostatnich lat! Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. W kierunku Ziemi zmierza olbrzymich rozmiarów obiekt z kosmosu. Według danych, zarejestrowanych przez systemy radarowe armii amerykańskiej ma on 550 kilometrów średnicy. Wbrew początkowym przypuszczeniom nie jest to jednak asteroida, ale raczej statek kosmiczny, bo zbliżając się do powierzchni naszej planety wyraźnie wytraca swoją prędkość. Prezydent Stanów Zjednoczonych, Thomas J. Whitmore (Bill Pullman) wzywa z tego powodu do siebie na obrady zespół najwyższej rangi dowódców wojskowych, ale bez powodzenia. Osobiście nie wierzy we wrogie zamiary kosmitów i nie zamierza opuszczać Białego Domu. Jedynym człowiekiem, który domyśla się, że przybysze z kosmosu planują zniszczenie ziemi, jest ekscentryczny informatyk, pracujący dla jednej ze stacji telewizyjnych, David Levinson (Jeff Goldblum), któremu udaje się złamać ich kod, i który dzięki temu stwierdza, że ich sygnały radiowe są odliczaniem przed atakiem.

Z pomocą swojej byłej żony dociera z tą wieścią do ludzi z otoczenia prezydenta, ale początkowo nikt nie traktuje jego doniesień poważnie. Wkrótce jednak jego ponure rewelacje znajdują potwierdzenie i mimo zadawnionych urazów, tych dwóch mężczyzn zaczyna ze sobą współpracować. Whitmore podziwia nieprzeciętną inteligencję Levinsona, a ten drugi z kolei szanuje swojego partnera za uczciwość i umiejętność podejmowania słusznych decyzji. Wtedy do akcji wkracza trzeci sojusznik – najmłodszy z nich i najbardziej nieobliczalny, czarnoskóry kapitan Steven Hiller (Will Smith). Tymczasem telewizje na całym świecie prześcigają się w najbardziej nieprawdopodobnych, często sprzecznych relacjach z tragicznych wypadków. Sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna. Olbrzymi pojazd nieuchronnie zbliża się do Ziemi i w różnych miejscach na świecie wybucha panika. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że do katastrofy nie dojdzie. Ale Obcy rozpoczynają atak i obracają stolicę USA, Waszyngton w ruinę. Również Biały Dom przestaje istnieć. Prezydent z córką i członkami rządu w ostatniej chwili chronią się na pustyni. Giną inne wielkie miasta świata. Lotnictwo amerykańskie, co prawda atakuje statki Obcych, ale bez rezultatu, bo chroni je nieprzenikalna bariera. Zniszczenia są kolosalne, miliony ludzi traci życie, mimo to mieszkańcy Ziemi w sytuacji ekstremalnej potrafią zmobilizować się do walki z agresorem…

„Dzień niepodległości” we wtorek 14 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Pitbull

Dorociński, Gajos, Grabowski, Mohr i Stroiński w kultowym dramacie sensacyjnym Patryka Vegi!

Despero, Benek, Gebels, Nielat i Metyl to grupa doświadczonych stołecznych funkcjonariuszy, których łączy przyjaźń i zawodowa solidarność. Policjanci z warszawskiego Wydziału Zabójstw nawiązują kontakt z Worwzakonnikiem (Ryszard Filipski), który w świecie przestępców pełni rolę “sędziego”. W warszawskim półświatku działa Said (Waldemar Walisiak), odpowiedzialny za liczne porwania i morderstwa ormiańskich handlarzy. Said ukrywa się za granicą.

Wor chce go wyeliminować rękami warszawskich policjantów. Do tego celu wybiera oficera Wydziału Zabójstw Despero (Marcin Dorociński), któremu wystawia córkę Saida – Dżemmę (Weronika Rosati). Jedna noc niespodziewanie przeradza się w romans… Zwabiony Said wraca do Warszawy…

„Pitbull” we wtorek 14 kwietnia o godzinie 23:15 Polsacie!

 

Środa; 15.04.2020

 

Nasz Nowy Dom, odc. 181

Siła kobiet! Ekipa programu odmieniła los trzypokoleniowej rodziny kobiet z Mazowsza!

We wsi Stok leżącej nieopodal Ostrowi Mazowieckiej, w starym domu, mieszka pani Wiesława z córką Bogusławą oraz wnuczką Wiktorią. Pani Bogusia podjęła decyzję o samotnym wychowywaniu dziecka, bo mąż zupełnie nie interesował się rodziną. Kobiety radzą sobie jak mogą, ale nie może być mowy o remoncie domu, który jest w katastrofalnym stanie. Podłogi są w rozsypce, stąpanie po nich powoduje drgania, od których rusza się piec ogrzewający dom, rura odprowadzająca spaliny rozszczelnia się i wypada ze ściany, a dym wydostaje się do wnętrza budynku.

W domu nie ma ciepłej wody, a prowizoryczna toaleta zrobiona w korytarzu jest pomieszczeniem przechodnim. Przez liczne dziury i szpary do budynku wdziera się zimno i wilgoć. Kasia Dowbor jest przerażona tym co widzi: – Bardzo mi się podoba, że to jest taki fajny dom kobiet, czyli trzy pokolenia, wspieracie się, widać, że jesteście za sobą. Natomiast sam dom bardzo mnie przeraża (…) Niestabilne podłogi, te dwa bardzo niebezpieczne piece, czyli te kozy, które Was mają ogrzewać, w każdej chwili coś się może wydarzyć. W tym domu tak naprawdę wszystko trzeba wyburzyć.
Kasia Dowbor zabiera rodzinę na wakacje, a metamorfozą domu zajmą się w tym czasie Martyna Kupczyk i brygada Wieśka Nowobilskiego.

Nowy odcinek „Nasz Nowy Dom” w środę 15 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Zawsze warto, odc. 19

Dorian dowiaduje się, że Kamil jest jego ojcem! Co jeszcze w nowym odcinku „Zawsze warto”?

Dorota (Katarzyna Zielińska) wybiera się do Gdańska, by reprezentować bank i przedstawić swój projekt na ważnej konferencji. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) odgrywa rolę wspierającego męża. Jedyną osobą, której udaje się go przejrzeć, jest Ada (Julia Wieniawa)… Marta (Weronika Rosati) nawiązuje nić porozumienia z psychoterapeutą, opiekującym się Antkiem (Stefan Wójcik).

Mężczyzna (Paweł Ciołkosz) staje po jej stronie w sporze z Wardeckim (Mariusz Bonaszewski), który nie chce żeby Marta adoptowała jego wnuka… Ada spotyka się z Italianem (Dariusz Majchrzak). Jest wściekła, bo powiedział Kamilowi o jej przeszłości. Dziewczyna jest zdziwiona, gdy widzi, że jej były opiekun ma córkę w wieku Doriana. Odkrywa nieznaną twarz mężczyzny. To ważny dzień dla Doriana (Kamil Jaroszewski). Po szkolnym meczu chłopiec dowiaduje się od Ady, że Kamil (Jakub Wesołowski) jest jego ojcem.

Nowy odcinek „Zawsze warto” w środę 15 kwietnia o 21:10 w Polsacie!

Dziewczyna z ekstraklasy

Sympatyczna, bezpretensjonalna komedia o niepozornym chłopaku, który nie wierzy swemu szczęściu, gdy jego miłość odwzajemnia oszałamiająco piękna dziewczyna!

Główny bohater ma na imię Kirk (Jay Baruchel) i pracuje jako ochroniarz na lotnisku w Pittsburghu. Jest typowym przeciętniakiem, nie radzi sobie w kontaktach z kobietami. Jego życie zmienia się całkowicie, kiedy pewnego dnia poznaje on piękną i przebojową organizatorkę imprez – Molly (Alice Eve). A co jeszcze bardziej zaskakujące, ona też go zauważa i odwzajemnia jego uczucie. Zakochują się w sobie do szaleństwa. Aby jednak ich związek miał szansę przetrwać, Kirk musi nie tylko zapanować nad swoją chorobliwą nieśmiałością, ale i uporządkować swoje relacje z ekscentrycznymi przyjaciółmi oraz zwariowaną rodziną…

„Dziewczyna z ekstraklasy” w środę 15 kwietnia o 22:10 w Polsacie!

 

Czwartek; 16.04.2020

 

Nasz Nowy Dom, odc. 182

W podwarszawskiej wsi, Sękocin Stary, ekipa programu odmieni życie kolejnej rodziny!

W tym odcinku poznamy historię pani Bernadetty, która opiekuje się schorowaną mamą i samotnie wychowuje dwoje dzieci: trzynastoletniego Kacpra i ośmioletnią Amelię. Mąż kobiety okłamywał ją i w tajemnicy zaciągał zobowiązania finansowe. Kobieta pracuje jako kucharka, by utrzymać rodzinę i by zapewnić dzieciom możliwie dobre warunki. Niestety rodzina mieszka w katastrofalnych warunkach. W nieocieplonym, popękanym budynku jedynym źródłem ciepła jest stary piec.

Dziurawy dach prowizorycznie przykryty jest folią i w każdej chwili grozi zawaleniem. W domu nie ma łazienki, kuchnię urządzono w przedsionku, nie ma tu wentylacji i ogrzewania. Schorowana pani Elżbieta pomaga córce, gotując obiady w tym lodowatym pomieszczeniu. Gdy jest sama w domu, dźwiga także drzewo do pieca. Kasia Dowbor dzieli się z rodziną swoimi spostrzeżeniami: – Moi drodzy, wszystko co dobre w tym domu to jesteście Wy i Wasza praca, którą w ten dom włożyliście, bo jest tu czysto, jest tu schludnie, jest tu ciepło. (…)

Natomiast patrząc realnie ten dach tak przecieka, że zaraz z tego domu nic nie będzie. W tym domu trzeba zrobić toaletę, łazienkę, znaleźć kąt dla każdego z Was. Ten dom jest malusieńki, a pracy przy nim bardzo, bardzo dużo.

Nowy dom zaprojektuje Martyna Kupczyk, a remontu podejmuje się Artur Witkowski z ekipą. W odcinku gościnnie wystąpi Rafał Maserak!

Kolejny odcinek „Nasz Nowy Dom” w czwartek 16 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Przyjaciółki, odc.177

Anka na warsztatach kulinarnych z…Tomkiem! W restauracji Zuzy pierwsze problemy… Co jeszcze w najbliższym odcinku „Przyjaciółek”?

Inspektor sanepidu przeprowadza kontrolę w nowej restauracji Zuzy (Anita Sokołowska) i Dagmara (Marcin Korcz). Dodatkowo trafia im się wyjątkowo trudna klientka, która wystawia lokalowi zły komentarz i nasyła prawnika. Zuza zaczyna poznawać „uroki” pracy restauratora… Inga (Małgorzata Socha) zostaje wezwana do szkoły córki. Hania (Pola Figurska) i Pola (Mia Krupska) wybrały się na wagary do centrum handlowego, gdzie zostały przyłapane przez ochroniarza perfumerii na próbie kradzieży. Matka Poli (Agnieszka Czekańska) uważa, że Hania ma zły wpływ na innych uczniów i chce doprowadzić do relegowania dziewczyny ze szkoły. Inga po powrocie do domu daje córce szereg szlabanów.

Hania czuje się niesprawiedliwie osądzona i postanawia wyprowadzić się do ojca… Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) spotyka pod sądem Tomka (Paweł Ciołkosz). Mężczyzna namawia ją na spontaniczny wypad na lunch. W restauracji menadżer omyłkowo bierze ich za małżeństwo zapisane na warsztaty z kuchni polskiej. Znajomi doskonale bawią się razem gotując i udając parę… Patrycja (Joanna Liszowska) w końcu ugina się pod naciskiem Eli (Elżbieta Jarosik) i umawia na randkę z Mariuszem (Marcin Perchuć). Rozmowa nie klei się. Na szczęście, w trakcie spotkania zostają wezwani przez Elę do szkoły tańca, gdzie Mariusz ratuje kobietę z opresji.

Nowy odcinek „Przyjaciółek” w czwartek 16 kwietnia o 21:10 w Polsacie!

Sypiając z wrogiem

Thriller z Julią Roberts w roli głównej. Zdesperowana Laura postanawia uciec od sadystycznego męża!

Laura (Juia Roberts) i Martin (Patrick Bergin) są małżeństwem od 4 lat. Pozornie wydają się idealną parą, jednak w rzeczywistości ich związek to koszmar. Szaleńczo zazdrosny Martin znęca się nad żoną, którą traktuje jak swoją własność. Pewnego dnia Laura ucieka z domu. Finguje własną śmierć, zmienia nazwisko i wygląd. Poznaje Bena (Kevin Anderson) i chce rozpocząć nowe życie. Jednak Martin nie zamierza jej na to pozwolić…

„Sypiając z wrogiem” w czwartek 16 kwietnia o 23:15 w Polsacie!

 

Seriale od wtorku do piątku, 14 – 17 kwietnia

 

Gliniarze, odc. 441 – 444

W kolejnych odcinkach „Gliniarzy” śledczy Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) i Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) znów wyruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Z czym będą musieli się zmierzyć w najbliższych odcinkach”?

Z okna w bursie szkolnej wypada 17-letni Maksym. Detektywi ustalają, że chłopak miał kłopoty w szkole oraz był skonfliktowany z konkubentem swojej matki. W trakcie śledztwa okazuje się także, że chłopak bardzo przeżył rozstanie ze swoją byłą dziewczyną. Komu tak naprawdę najbardziej zależało na śmierci chłopaka?

Pod samochód dziennikarki śledczej ktoś podkłada bombę. Adam i Agnieszka prowadzą śledztwo i zauważają, że od samego początku dziennikarka nie chce współpracować. Kobieta ma na swoim koncie artykuł, który popchnął do samobójstwa młodą prawniczkę. To nie jedyna, skrzętnie ukrywana przez dziennikarkę tajemnica…

Dochodzi do stłuczki dwóch samochodów osobowych. W bagażniku uczestniczki zdarzenia policjanci z drogówki znajdują… zwłoki mężczyzny. Kobieta twierdzi, że nie ma pojęcia, kim jest denat, ale wszystko wskazuje na to, że ukrywa coś przed policjantami. Detektywi ustalają, że zamordowany był właścicielem sklepu z akcesoriami szpiegowskimi. Komu mógł się narazić przez swoje interesy?

Dziewiętnastoletnia córka znanego lekarza zostaje porwana w trakcie powrotu z imprezy. Podejrzenia padają na jej byłego chłopaka, który nie mógł poradzić sobie z rozstaniem. W toku śledztwa detektywi ujawniają, że ojciec porwanej dziewczyny nie jest tak nieskazitelny, jak by się wydawało. Detektywi muszą odkryć sekrety tej rodziny i uratować dziewczynę.

Nowe odcinki „Gliniarzy” od wtorku 14 kwietnia o godzinie 17:00 (wtorek, środa, i czwartek) do piątku 17 kwietnia o 16:45 w Polsacie!

Pierwsza miłość, odc. 3055 – 3057

W najbliższych odcinkach “Pierwszej miłości”: Marysi usłyszy druzgocącą diagnozę dla chorej córki, a Kalina i Krystian mogą stracić Marlenkę. Czy Julka umrze, a sąd rodzinny odbierze prawa rodzicielskie Kalinie i jej mężowi?

W najbliższych odcinkach „Pierwszej miłości” będziemy świadkami walki o zdrowie Julki (Łucja Kawczak). Widawskiemu (Przemysław Glapiński) udaje się postawić diagnozę córce Domańskich. Niestety jest ona druzgocąca. Rzadkie schorzenie, które ma dziewczynka, wróży nieuleczalne, szybko następujące obumieranie mięśni. Załamana Marysia (Aneta Zając) nie dopuszcza do siebie myśli, że to koniec. Domańscy nie zamierzają się poddać w walce o zdrowie córki! Odkrywają, że Julka może być leczona eksperymentalną metodą w USA. Kosztuje ona jednak milion dolarów. Stan Julki pogarsza się z każdym dniem. Rozpaczliwie szukają sposobów, by zdobyć ogromną sumę. Zaczynają nierówny wyścig z czasem.

Wybuch złości Krystiana (Patryk Pniewski) podczas wystawy w galerii ma swoje przykre konsekwencje. Młode małżeństwo dostaje powiadomienie z sądu rodzinnego, który ma zdecydować, czy zostanie im zabrane prawo do opieki nad córką. Kurator (Jakub Wróblewski) namawia Kalinę (Magdalena Wieczorek), by wyrzuciła Krystiana z domu, jeśli chce zachować prawo do opieki nad córką. Mężczyzna nie ukrywa, że Kalina mu się podoba. Zaczyna wykorzystywać swoją przewagę.

Nowe odcinki „Pierwszej miłości” od wtorku 14 kwietnia do czwartku 16 kwietnia o godzinie 18:00 w Polsacie.

W czwartek, 16 kwietnia, wyemitujemy 3057 odcinek. W związku z pandemią koronawirusa i zawieszeniem zdjęć na planie serialu, będzie to ostatni odcinek wiosennej transzy „Pierwszej miłości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *