#zostańwdomu: Tydzień z Polsatem 11 – 15 maja

W poniedziałek Mark Wahlberg przejmie kontrolę nad biegiem wydarzeń. Optimus Prime oraz Autoboty powstają i z jego pomocą stają przed najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. Potem Bruce Willis jako jedyny ocaleje z katastrofy pociągu, a Samuel L. Jacksonuświadomi mu, że jest „Niezniszczalny”. We wtorek znowu spotkacie Bruce’a Willise. Tym razem w „Szklanej pułapce 3”, gdzie zmierzy się z szaleńcem, który sterroryzuje Nowy Jork. Później Jakub Gierszał będzie „Najlepszy” w triathlonowych mistrzostwach świata i ustanowi rekord świata!

 

 

 

Katarzyna Dowbor i ekipa „Nasz Nowy Dom” we środę i czwartek wyruszą z pomocą rodzinom, których los dotąd nie rozpieszczał. Wyremontują ich domy i zadbają o miejsce dla każdego członka rodziny. Dalej fani będą mogli dotrzymać towarzystwa swoim ulubionym bohaterkom w serialach „Zawsze warto” i „Przyjaciółki”. A w następnej kolejności bawić nas będzie komedia kryminalna „Lawstorant” w gwiazdorskiej obsadzie ze Zbigniewem Buczkowskim i Michałem Wiśniewskim na czele oraz komedia obyczajowa z pazurem i plejadą polskich gwiazd – „PolandJa”. „Gliniarze” będą musieli poszukać tropów, namierzyć świadków i wskazać winnych, aby rozwiązać cztery ostatnie zagadki kryminalne w tym sezonie. Paulina Sykut – Jeżyna, Karolina Gilon, Krzysztof Ibisz, Damian Kordas i Milena Suszyńska spotkają się na live chatach ze swoimi gośćmi na Instagramie i Facebooku Polsatu. Poznajcie szczegóły, jak spędzić tydzień z Polsatem 11 – 15 maja.

Poniedziałek;11.05.2020

Transformers: Wiek zagłady

#MEGAHIT – Transformers: Wiek zagłady. Produkcja Michaela Bay’a to czwarta część opowieści o walce Autobotów i Deceptikonów, w którą zamieszani są ludzie. To widowisko, pełne efektownych scen walki i ekscytujących efektów specjalnych, przyniosło gigantyczne zyski – ponad miliard dolarów! Ludzkości grozi zagłada ze strony nowego wroga. Tylko Optimus Prime i Autoboty mogą uratować świat. Lecz teraz, gdy rząd zwrócił się przeciw nim, potrzebują nowych sprzymierzeńców, wśród których są  wynalazca Cade Yeager. 

Przed wieloma milionami lat kosmici zaatakowali Ziemię – wyginęły prehistoryczne gady. Współcześnie w odciętym od świata zakątku, w Arktyce, geolog Darcy Tirrel (Sophia Myles) odkrywa zwłoki dinozaurów, pokryte dziwnym metalem. Wkrótce potem okazuje się, że ludzkości grozi zagłada ze strony nowego wroga. Po ostatnim starciu Autobotów i Deceptikonów – bitwie o Chicago, która ocaliła naszą cywilizację – miasto pozostało w ruinie, a ludzie zaczęli bać się Transformerów. Pewna tajna grupa chce przejąć kontrolę nad światem. „Cmentarny Wiatr”, elita CIA, stworzona przez skorumpowanego agenta, Harolda Attingera (Kelsey Grammer), i dowódcę elitarnej jednostki wojskowej, Jamesa Savoya (Titus Welliver), ma za zadanie znaleźć i zabić pozostałe Decepticony. Autobotoni też są w śmiertelnym niebezpieczeństwie, pomimo że rząd amerykański zaoferował im azyl. Najbardziej poszukiwany jest przywódca Autobotów, Optimus Prime (głos – Peter Cullen). Tymczasym w pewnym wiejskim zakątku Teksasu domorosły inżynier i nieustraszony wynalazca z potężnymi problemami finansowymi, Cade Yeager (Mark Wahlberg), aby opłacić studia swojej 17-letniej córki, Tessy (Nicola Peltz), i jego najlepszy przyjaciel, Lucas Flannery (T.J. Miller), kupują na części starą, zardzewiałą ciężarówkę. Wkrótce Cade odkrywa, że pod zniszczoną maską kryje się ciężko ranny Optimus Prime. Cade naprawia go, gdy na farmę wpada Savoy ze swoimi ludźmi. Wojskowi wprowadzają terror. Optimus Prime wychodzi z ukrycia i odpiera atak żołnierzy. Cade, Tessa i Lucas uciekają. Ratuje ich chłopak Tessy, Shane Dyson (Jack Reynor) – kierowca rajdowy. Pościg trwa i Lucas ginie. Optimus Prime wzywa wszystkie pozostałe przy życiu Autoboty – Bumblebee, Hounda, Drifta i Crosshairsa. Cade hakuje drona, którego zabrał z miejsca ataku w Teksasie. Trop prowadzi do firmy Kinetic Solution Incorporated (KSI) z siedzibą w Chicago, której właścicielem jest człowiek pozbawiony skrupułów, Joshua Joyce (Stanley Tucci). Autoboty powstają i przy wsparciu dobrych ludzi, a zwłaszcza Cade’a Yeagera, stają przed najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. Podczas kulminacyjnej bitwy dochodzi do starcia dobra ze złem…

„Transformers: Wiek zagłady” to czwarta odsłona popularnej, kinowej opowieści o rasie inteligentnych, żyjących na naszej planecie przybyszów z kosmosu, a przy tym niezwykle zaawansowanych technicznie robotów. Wszystkie, trzy poprzednie filmy: „Transformers” (2007), „Transformers: Ziemsta Upadłych” (2009) i „Transformers 3” (2014) oraz najnowszy z cyklu – „Transformers: Ostatni Rycerz” (2017) wyreżyserował ten sam twórca – Michael Bay, który, ponadto, ma na swoim koncie takie przeboje kinowe, jak: „Armageddon”, „Bad Boys” czy „Pearl Harbor”. Światowa dystrybucja tego filmu – „Transformers: Wiek zagłady” przyniosła ponad miliard dolarów, co daje mu miejsce nr 1 w Box Office na rok 2014.

„Transformers: Wiek zagłady” w poniedziałek 11 maja o godzinie 20:05 Polsacie!

Niezniszczalny

Znakomity thriller w reżyserii M. Night Shyamalana („Osada”, „Szósty zmysł”, „Znaki”) z Brucem Willisem i Samuelem L. Jacksonem w rolach głównych! David jest silny, odporny na wszelkie ciosy, niezniszczalny. Jego misją jest ratowanie ludzi!

W dniu, który zaczyna się jak każdy inny, David Dunn (Bruce Willis) jako jedyny ocaleje z katastrofy pociągu. Ten były gracz futbolu amerykańskiego mieszka w Filadelfii i pracuje na jednym z tutejszych stadionów jako ochroniarz. Jego małżeństwo przeżywa kryzys, David rozważa nawet odejście od żony Audrey (Robin Wright) i syna Josepha (Spencer Treat Clark). Pewnego dnia pociąg, którym wraca z Nowego Jorku, gdzie miał nadzieję dostać lepszą pracę, wypada z szyn. W katastrofie giną wszyscy pasażerowie z wyjątkiem Davida, który nie odnosi nawet drobnych obrażeń. Nie pierwszy zresztą raz ma tyle szczęścia: wcześniej wyszedł cało z groźnego wypadku samochodowego, nigdy też w życiu nie chorował. Wkrótce kontaktuje się z nim niejaki Elijah Price (Samuel L. Jackson), przekonany, że oto znalazł osobę, której szukał od lat. Afroamerykanin Price przyszedł na świat w 1961 roku z kończynami połamanymi w trakcie porodu. Okazuje się, że ma wyjątkowo kruche kości, które skazują go na ciągłe urazy, pobyty w szpitalu, docinki kolegów i życie w izolacji. Udręczonego własną delikatnością chłopaka zafascynowały silne, niepokonane postaci z komiksów. Dziecięcą fascynację przenosi w dorosłe życie, prowadząc sklep z ekskluzywnymi seriami komiksów dla kolekcjonerów. Ten dziwny człowiek twierdzi, że równowaga świata wymaga, aby istniał ktoś będący jego przeciwieństwem – silny, odporny na wszelkie ciosy, niezniszczalny. Elijak uświadamia Davidowi, że jego misją jest ratowanie ludzi. Dunn początkowo podchodzi do tego sceptycznie, ale wkrótce zdaje sobie sprawę, że Price może mieć rację. To kwestia wiary!

„Niezniszczalny” w poniedziałek 11 maja o godzinie 23:20 Polsacie!

Wtorek; 12.05.2020

Szklana pułapka 3

Kiedy Bruce Willis pojawił się w „Szkalnej pułapce” jako John McClane, cwany, zabawny, pewny siebie i jedyny w swoim rodzaju nowojorski detektyw, który znalazł się w sytuacji bez wyjścia, fani na całym globie oszaleli! Bruce Willis powraca, a towarzyszą mu Irons Jeremy i Jackson L. Samuel w trzeciej cześć jednego z największych przebojów kinowych lat 80-tych! 

Tym razem detektyw John McClane (Bruce Willis) musi zmierzyć się z szaleńcem, który terroryzuje Nowy Jork, podkładając bomby w różnych punktach miasta. Terrorysta o imieniu Simon (zdobywca Oskara, Jeremy Irons) grozi, że zdetonuje kolejne ładunki, jeżeli McClane nie spełni jego żądań. Z pomocą Johnowi przychodzi nieoczekiwanie Zeus, właściciel małego sklepu elektronicznego (Samuel L. Jackson). Wspólnie tropią psychopatę, który okazuje się być bratem terrorysty, którego McClane zabił w wieżowcu Nakatomi Plaza…

„Szklana pułapka 3” we wtorek 12 maja kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Najlepszy

Dramat biograficzny w reżyserii twórcy „Bogów” – Łukasza Palkowskiego. Jakub Gierszał w  filmie inspirowanym historią życia Jerzego Górskiego. W pozostałych rolach: Kamila Kamińska, Ania Próchniak, Mateusz Kościukiewicz, Arkadiusz Jakubik, Adam Woronowicz, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Tomasz Kot i Janusz Gajos. Bohaterem filmu jest polski sportowiec, który zachwycił świat!

– Gdy słabość staje się siłą! – to przesłanie filmu reżysera kinowego hitu „Bogowie”, Łukasza Palkowskiego. Twórca tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. Głównym bohaterem filmu „Najlepszy” jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

W postać tytułową wcielił się Jakub Gierszał, który zdobył Nagrodę „Shooting Star” dla „najbardziej obiecującego, młodego aktora europejskiego”, wręczoną na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie w 2012 roku. Za rolę Jerzego Górskiego był nominowany do Orłów 2018. W rolach drugoplanowych partneruje mu w tym filmie plejada znakomitych polskich aktorów: Arkadiusz Jakubik jako kierownik basenu, Janusz Gajos jako Marek Kotański, Artur Żmijewski jako ojciec głównego bohatera i Magdalena Cielecka jako jego matka, Adam Woronowicz jako ojciec Grażyny, byłej partnerki Jerzego, Mateusz Kościukiewicz jako Andrzej i Tomasz Kot jako Okoń.

„Najlepszy”, ogółem, otrzymał aż cztery nominacje do nagrody Orły 2018 – Arkadiusz Jakubik za najlepszą drugoplanową rolę męską, Tomasz Dukszta za najlepszy dźwięk i Jarosław Barzan – najlepszy montaż. Aż sześciokrotnie nagrodzono ten film na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (2017). Nagrodę Publiczności odebrał reżyser Łukasz Palkowski. Jury festiwalowe doceniło także Marka Warszewskiego za najlepszą scenografię i m.in. Kamilę Kamińską w kategorii: Najlepszy debiut aktorski. Warto również dodać, że autorem zdjęć do „Najlepszego” – nominowanych do nagrody Złota Żaba w Konkursie Filmów Polskich Camerimage 2018 – jest Piotr Sobociński Junior, który rok wcześniej, podczas 41. Festiwalu w Gdyni, odebrał nagrodę za zdjęcia do „Wołynia” Wojciecha Smarzowskiego. Natomiast scenariusz do filmu „Najlepszy” napisali: Agatha Dominik – Polka w Hollywood („Dziewczyny z przemytu”) i Maciej Karpiński, mentor wielu pokoleń polskich scenarzystów („Córy szczęścia”, „Różyczka”, „W ukryciu”). Producentem filmu jest: Iron Films sp. Z o.o., a jednym z koproducentów była Telewizja Polsat Sp. z o.o.

„Najlepszy” we wtorek 12 maja o godzinie 22:45 Polsacie!

Środa; 13.05.2020

Nasz Nowy Dom, odc. 189

Pani Barbara opiekuje się wnukami po śmierci córki. Zobacz jak ekipa programu wyremontuje dom rodziny pogrążonej w żałobie! 

Sowia Wola to niewielka miejscowość na skraju Puszczy Kampinoskiej. W domu powstałym z części budynku gospodarczego mieszka tu rodzeństwo: Klaudia i jej bracia bliźniacy – Dawid i Wiktor. Opiekuje się nimi babcia, pani Barbara. Nastolatkowie są pod opieką babci, odkąd kilka miesięcy temu zmarła ich mama. Odeszła zaledwie miesiąc po tym, jak dowiedziała się, że choruje na glejaka. Dzieciaki starają się uporać z tragedią. Klaudia uczy się pilnie, by zdać maturę i studiować. Chłopcy trenują piłkę nożną, również uczą się. Ich dom nie jest jednak przyjaznym miejscem do rozwoju. Pomieszczenia ogrzewa jeden niewielki piecyk, zimą trzeba spać pod kilkoma kołdrami. Nie ma łazienki, toaleta jest na zewnątrz – w pomieszczeniu gospodarczym. Klaudia śpi w przechodnim pokoju. Dach budynku pokrywa zniszczony, śmiertelnie niebezpieczny eternit.

Nowy odcinek „Nasz Nowy Dom” w środę 13 maja o godzinie 20:00 Polsacie!

Zawsze warto, odc. 23

Marta prosi Kamila o pomoc w śledztwie. Lekarze szukają przyczyny omdlenia Doroty! Co jeszcze w nowym odcinku „Zawsze warto”? 

Marta (Weronika Rosati) składa na policji zeznania w sprawie swojej klientki, Anny Wybickiej (Iga Górecka). Ciało kobiety zostało wyłowione z Wisły i wszystko wskazuje na to, że została ona zamordowana. Marta wraz z policjantem Marcinem (Marcin Stępniak) zwraca się do Kamila (Jakub Wesołowski), który zna rynek modelingu. Liczy, że mężczyzna będzie mógł pomóc w śledztwie… Po omdleniu w trakcie konferencji Dorota (Katarzyna Zielińska) trafia do szpitala. Lekarze podejrzewają, że kobieta zażywała środki wspomagające. Łukasz (Paweł Ławrynowicz) nie próbuje wyprowadzić ich z błędu… Ewka (Zofia Domalik) mówi Adzie (Julia Wieniawa), żeby nie wierzyła w nagłą zmianę Kamila. Chce dobra przyjaciółki i „pociągnięta za język” przyznaje, że Sofia (Beata Ścibakówna) poprosiła, by pod jej nieobecność w Polsce Ewka śledziła Adę i Kamila.

Nowy odcinek „Zawsze warto” w środę 13 maja o 21:00 w Polsacie!

Lawstorant

Komedia kryminalna w gwiazdorskiej obsadzie: Zbigniew Buczkowski, Michał Wiśniewski, Małgorzata Pieczyńska, Tomasz Sapryk, Sławomir Orzechowski, Ireneusz Czop, Henryk Gołębiewski, Jolanta Mrotek i Jerzy Trela. Naciągający kobiety oszust wychodzi z więzienia. Wraz ze wspólnikami planuje kolejną akcję!

Bogdan Jaworski, tytułowy Lawstorant (Zbigniew Buczkowski), to drobny oszust utrzymujący się z naciągania kobiet. Po wyjściu z więzienia planuje kolejne oszustwo. Razem z przyjaciółmi Fraglesem (Michał Wiśniewski) i Dzieciakiem (Tomasz Sapryk) zakłada fikcyjną spółkę „Makro”, by zamawiać u producentów towary na tzw. przedłużony okres płatności i sprzedawać je paserowi za pół ceny. Niespodziewanie dla siebie Lawstorant zakochuje się z wzajemnością w pięknej dyrektor banku w Lubawie, co tylko komplikuje sprawy. Do akcji wkracza bowiem mafia, domagając się od Lawstoranta połowy wpływów z firmy oraz wyłudzenia 4 mln zł kredytu od pani dyrektor…

„Lawstorant” w środę 13 maja o 22:05 w Polsacie!

Czwartek; 14.05.2020

Nasz Nowy Dom, odc. 190

Czteroosobowa rodzina mieszka w maleńkim pokoiku. Kasia Dowbor wraz z ekipą programu pomoże odmienić ich los i przywróci im wiarę w lepsze jutro! 

Andżelika i Dominik są parą od wielu lat. Mają dwie córeczki – Julkę i Adę. W prezencie od rodziców otrzymali połowę ich niewielkiego domu do wykończenia. Narzeczeni marzyli o ślubie, planowali piękną  przyszłość. Wszystko przerwał dramatyczny wypadek! Dominik upadł niefortunnie w pracy, a jego głowę przygniotła maszyna. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Zgnieciony płat mózgu, uszkodzony nerw wzrokowy, to tylko niektóre z obrażeń. Dominik cudem wrócił do rodziny, ale nie jest w stanie pracować. Wszystkie marzenia przepadły. Rodzina mieszka w maleńkim pokoiku u rodziców. Nie mają nadziei na zmianę. Dopóki do ich drzwi nie zastuka Katarzyna Dowbor.

Kolejny odcinek „Nasz Nowy Dom” w czwartek 14 maja o godzinie 20:00 Polsacie!

Przyjaciółki, odc.181

Janek zabiera Zuzie dzieci! Inga oszukuje Maksa… Co jeszcze w nowym odcinku „Przyjaciółek”?

Janek (Marek Bukowski) wpada do restauracji Zuzy (Anita Sokołowska) i Dagmara (Marcin Korcz). Jest niezadowolony z powodu wysokich kosztów nowego przedszkola, wyrzuca kobiecie wszystko, co leży mu na sercu. Swoimi zarzutami głęboko rani byłą partnerkę…Na domiar złego zabiera chłopców do Gdańska. Inga (Małgorzata Socha) nadal ukrywa przed Maksem (Mateusz Janicki), że nie chce mieć kolejnego dziecka. Po kryjomu bierze pigułki antykoncepcyjne, a partnerowi wmawia, że tabletki, które łyka, to kwas foliowy… Nietypowe zachowanie Ingi wzbudza w byłych partnerach podejrzenie, że Gruszewska jest w ciąży. Tomek (Paweł Ciołkosz) odwiedza Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer) w jej biurze. Przeprasza za swoje niedawne zachowanie. Chce się usprawiedliwić, ale przerywa mu klient kancelarii…

Nowy odcinek „Przyjaciółek” w czwartek 14 maja o 21:05 w Polsacie!

PolandJa

Świetna komedia obyczajowa z plejadą polskich gwiazd. Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach! W ciągu 24 godzin grupa bohaterów przeżywa pasmo zabawnych przygód…

„PolandJa” to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie, wzruszająco, a dwuznaczne sytuacje bawią do łez. W sposób absolutnie brawurowy zagrali m.in.: Jerzy Radziwiłowicz, Iza Kuna, Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska, Ewa Błaszczyk, Borys Szyc, Grzegorz Małecki, Kuba Gierszał, Paweł Domagała, Janusz Chabior, Szymon Bobrowski, Marek Bukowski i Jacek Beler. Genialną muzykę do filmu skomponował Andrzej Smolik.

„Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie” – mówi reżyser filmu Cyprian T. Olencki. „Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na nasze codzienne zmagania. Bohaterów filmu poznajemy w godzinie próby – w sytuacjach dla nich trudnych, które jednak nam, obserwatorom z zewnątrz, wydają się po prostu zabawne. Jeżeli miałem jakieś aspiracje, to chciałem zrobić współczesną mądrą komedię” – dodaje.

„PolandJa” w czwartek 14 maja o 22:10 w Polsacie!

Seriale od poniedziałku do czwartku, 11 – 14 maja

Gliniarze, odc. 459 – 462

W kolejnych odcinkach „Gliniarzy” trzy pary śledczych: Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier), Kuba Roguz (Piotr Mróz) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) i Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) znów wyruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Z czym będą musieli się zmierzyć w ostatnich odcinkach 8. sezonu?

Dochodzi do napadu na kobietę w jej willi. Napastnik zamierza sfingować jej samobójstwo, ale niedoszła ofiara podejmuje walkę o życie i zabija napastnika. Sprawa od samego początku wydaje się policjantom bardzo dziwna. W toku śledztwa orientują się, że trafili w sam środek wojny między dwiema grupami przestępczymi…

Z osiedlowego placu zabawa zostaje uprowadzony pięcioletni chłopiec. Detektywi uruchamiają procedurę „CHILD ALERT”. Gdy czas ucieka, a wszystkie tropy prowadzą donikąd, odkrywają, że z konta rodziny została pobrana duża kwota pieniędzy. Czy rodzina współpracuje z porywaczami za plecami detektywów?

W czasie treningu mdleje szesnastoletnia lekkoatletka, lekarzom nie udaje się jej uratować. Okazuje się, że nagłą niewydolność serca u nastolatki wywołały profesjonalne środki dopingujące. Podejrzenia padają na ojca dziewczyny, ale detektywi wykluczają tę opcję po tym, jak w szpitalu ląduje kolejna lekkoatletka…

Zapłakana dziesięciolatka zaczepia przechodniów – okazuje się, że przyjechała do Warszawy z ojcem, a ten został porwany. Mężczyzna procesował się o prawa rodzicielskie z matką, oczerniając ją na wszelkie sposoby – policja podejrzewa, że to ona zleciła komuś porwanie. Prawda okaże się jednak zupełnie inna…

Nowe odcinki „Gliniarzy” od poniedziałku 11 maja do czwartku 14 maja o godzinie 16:45 w Polsacie! W czwartek 14 maja, wyemitujemy 462 odcinek, będzie to ostatni odcinek wiosennej transzy „Gliniarzy”.

Codziennie live chaty na Instagramie i Facebooku Polsatu – #wszystkobędziedobrze

Od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 Polsat prowadzi na swoich kanałach społecznościowych – live chaty pod tytułem #wszystkobędziedobrze

Od poniedziałku do soboty o godz.18:00 zapraszamy na rozmowy z naszymi gośćmi: aktorami, wokalistami, dziennikarzami, artystami. Codziennie inne tematy i codziennie inny prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna (poniedziałek), Karolina Gilon (wtorek), Krzysztof Ibisz (środa), Damian Kordas (czwartek) oraz Milena Suszyńska (piątek), Macie Dowbor (sobota). Rozmowy z gośćmi będą dotyczyć życia w czasie koronawirusa, ich pasji, podróży, gotowania, telewizji, muzyki, aktorstwa. W trakcie live chatów będzie możliwa interakcja z naszymi fanami i zadawanie pytań do artystów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *