Garmin Drive – nowa linia nawigacji samochodowych

Garmin ogłosił dzisiaj przełomową modernizację produktów Garmin Drive™. Nowa linia przenośnych urządzeń nawigacyjnych została zaprojektowana z myślą o ułatwieniu jazdy zarówno w trasie, jak i podczas codziennych dojazdów do pracy.

Obejmuje łatwe w użyciu modele z wyświetlaczami o przekątnej 5,0, 5,5 lub 6,95 cala. Skupiając się na funkcjach, które mają największe znaczenie, Garmin wyposażył urządzenia z linii Drive w bezramkowe ekrany o wysokiej rozdzielczości, łatwe do odczytania mapy z trójwymiarowym widokiem budynków i terenu oraz szczegółowe wskazówki nawigacyjne, pomocne podczas podróży. Seria Garmin Drive 2019 będzie prezentowana na stoisku Garmin podczas tegorocznych targów elektroniki użytkowej w Las Vegas, 8-11 stycznia.

„Z dumą prezentujemy nową nawigację Garmin DriveSmart 55 z wysokiej rozdzielczości 5,5-calowym bezramkowym wyświetlaczem, który zapewnia kierowcom większy widok w kompaktowej formie. W połączeniu z jeszcze krótszym czasem wyznaczania trasy, intuicyjnym interfejsem oraz wygodnymi punktami orientacyjnymi 3D, ta nawigacja będzie doskonałym towarzyszem w każdej trasie.” powiedział Dan Bartel, Wiceprezes ds. Sprzedaży w firmie Garmin.

Nowe nawigacje satelitarne wyposażono w intuicyjne menu i sterowanie głosowe, które umożliwiają bezpieczne korzystanie z nawigacji podczas prowadzenia samochodu. Wszystkie modele Garmin Drive są wyposażone fabrycznie w mapy całej Europy, a wbudowany moduł Wi-Fi (w wybranych modelach) umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania bez konieczności podłączania urządzeń do komputera.

Nawigacje z linii Garmin Drive™ korzystają zarówno z satelitów systemu GPS, jak i Galileo. Dzięki temu wskazania urządzeń w wymagającym terenie są bardziej precyzyjne. Jest to szczególnie pomocne podczas jazdy w miejscach bez wyraźnego widoku nieba np.: w gęstej zabudowie miejskiej lub w górach.

Wskazówki Garmin Real Directions™ sprawiają, że korzystanie z nawigacji samochodowej jest intuicyjne i bezproblemowe. Łatwe do zrozumienia komunikaty wykorzystują zawierają informacje o charakterystycznych punktach orientacyjnych w okolicy, budynkach czy skrętach na sygnalizacji świetlnej. Urządzenia wyświetlają także dodatkowe powiadomienia dla kierowców, takie jak ostrzeżenia o ostrych zakrętach lub strefie szkolnej, pomagając zachować szczególną ostrożność i zachęcając do bezpieczniejszej jazdy. Ponadto wszystkie urządzenia Garmin Drive 52 i Garmin DriveSmart 55/65 oferują dostęp do usługi Live Traffic, która zapewnia informacje o bieżącym ruchu drogowym, oraz powiadomienia o objazdach i podpowiedzi tras alternatywnych.

Korzystając z urządzeń z linii Drive™ można skorzystać z rankingów TripAdvisor, które pomogą wyszukać najlepszy nocleg w okolicy, albo polecaną restaurację, a dostęp do danych Forsquare ułatwi znalezienie najciekawszych atrakcji w okolicy.

Ponadto urządzenia Garmin DriveSmart 55 i 65 są kompatybilne z nową aplikacją Garmin Drive™, a Garmin Drive 52 z aplikacją Smartphone Link. Po pobraniu odpowiedniej aplikacji, nawigacja samochodowa może zostać sparowana z telefonem za pośrednictwem Bluetooth, aby wyświetlać informacje o aktualnym ruchu drogowym, parkingach, pogodzie oraz powiadomienia z telefonu.

Nowa linia produktów Garmin Drive 2019 obejmuje urządzenia Garmin Drive 52, Garmin DriveSmart 55 oraz Garmin DriveSmart 65. Nawigacje te będą dostępne jeszcze w tym miesiącu z sugerowanymi cenami w przedziale od 169,99 EUR do 289,99 EUR.

Od lat Garmin jest pionierem w dziedzinie nawigacji GPS oraz urządzeń i aplikacji bezprzewodowych przeznaczonych dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Garmin dostarcza wygodne rozwiązania dla pięciu głównych segmentów rynku: motoryzacji, lotnictwa, fitness, marine i turystyki na świeżym powietrzu. Więcej informacji na stronie www.garmin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *